Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Župné voľby 2017

Viskupič navrhuje vysielať politickú reklamu aj počas volieb do VÚC

Poslanec NR SR za stranu OĽaNO-NOVA Jozef Viskupič pred podateľňou Úradu vlády SR počas brífingu poslancov OĽaNO-NOVA a SaS pri príležitosti odovzdávania červených kariet Robertovi Ficovi kvôli kauze Bašternák.

Poslanec NR SR za stranu OĽaNO-NOVA Jozef Viskupič pred podateľňou Úradu vlády SR počas brífingu poslancov OĽaNO-NOVA a SaS pri príležitosti odovzdávania červených kariet Robertovi Ficovi kvôli kauze Bašternák.

včera o 11:39

BRATISLAVA - Umožniť vysielanie politickej reklamy aj počas volieb do orgánov územnej samosprávy tak, ako je to v súčasnosti možné v prípade volieb do NR SR, Európskeho parlamentu či pri voľbe prezidenta SR, navrhuje poslanec NR SR za OĽaNO Jozef Viskupič. Poslanec, ktorý sa pre zvolenie za predsedu Trnavského samosprávneho kraja vzdáva mandátu poslanca, ... viac »

Majerský vedie v boji o post predsedu Prešovského kraja

Primátor Levoče Milan Majerský

05.11.2017 00:48

PREŠOV - Milan Majerský v boji o kreslo predsedu Prešovského samosprávneho kraja posilnil svoju pozíciu. viac »


Ján Lunter vedie v Banskobystrickom kraji pred Marianom Kotlebom

Ján Lunter

05.11.2017 00:29

BANSKÁ BYSTRICA - Banskobystrický samosprávny kraj by mohol viesť Ján Lunter, ktorému sa od voličov podarilo zatiaľ získať 43,83 percenta hlasov. viac »


Veľký škandál v Banskej Bystrici: Pokus o ovplyvnenie volieb, klamstvá na okrskoch

Snímka z hlasovacej miestnosti

04.11.2017 22:04

BANSKÁ BYSTRICA - Na predsedov niekoľkých banskobystrických okrskov sa buď osobne alebo esemeskami obrátili ľudia, ktorí ich presviedčali, že oznámenie o vzdaní sa kandidatúry šiestich kandidátov na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK), ktoré má visieť za paravánom pri hlasovaní voličov, musia stiahnuť. viac »


Danko odvolil, jednoznačný odkaz pre budúceho župana: Všetkých nás tu trápi jedna vec

Andrej Danko
Foto

04.11.2017 18:04

MILOSLAVOV – Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko volil v sobotňajších voľbách okolo 13.30 h na obecnom úrade v obci Miloslavov (okr. Senec). Od novozvolených predstaviteľov Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) očakáva najmä riešenie situácie v doprave, školstve či v oblasti sociálnej starostlivosti. viac »


Väčšina Bratislavčanov stále netuší, kde je sídlo VÚC, tvrdí Richard Sulík

Richard Sulík

04.11.2017 17:30

BRATISLAVA – Vyššie územné celky (VÚC) nie sú veľmi významné a väčšina Bratislavčanov stále ani len netuší, kde má bratislavská VÚC svoje sídlo, hovorí predseda okrskovej volebnej komisie na Jelenej ulici v Bratislave a zároveň predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík. viac »


Kandidát na poslanca v Brezne vydával bločky s odporúčaním, koho voliť

Na snímke volebná schránka

04.11.2017 16:05

BREZNO - Volebná komisia Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) do týchto chvíľ riešila dva prípady v obvode Brezno, ktoré sa týkali povinného zachovávania volebného moratória. Informoval o tom Peter Bahno, predseda volebnej komisie BBSK. viac »


Prezident odovzdal svoj hlas doma v Poprade v spoločnosti manželky

Na snímke zľava prezident

04.11.2017 10:40

POPRAD - V spoločnosti svojej manželky Martiny v sobotu vo volebnom okrsku číslo 2. v Poprade odovzdal svoj hlas v župných voľbách aj prezident SR Andrej Kiska. Po hlasovaní pred novinármi zdôraznil, že je potrebné ísť voliť. „Chcel by som vyzvať všetkých občanov, aby šli voliť, a to z dvoch dôvodov. Prvým je to, že župné voľby sú o našom bežnom živote, ... viac »


Voľby ohrozuje korupcia, polícia koná

ilu

03.11.2017 10:00

BRATISLAVA - Pred nadchádzajúcimi voľbami polícia aktívne operatívne vyhľadáva informácie o možnej volebnej korupcii, prípadne o snahách narušiť priebeh volieb. viac »


Aj irackí utečenci bývajúci v Nitre môžu ísť voliť: Neprejavujú však veľký záujem

Aj irackí utečenci bývajúci

03.11.2017 09:55

NITRA – Utečenci z Iraku, ktorí bývajú v Nitre a v okolí, sa môžu zúčastniť na sobotňajších župných voľbách, pretože majú azylové povolenie aj miesto trvalého bydliska. viac »


Kampaň pred sobotnými župnými voľbami končí: Začína totiž plynúť moratórium

ilu

02.11.2017 08:05

BRATISLAVA - Kampaň pred sobotňajšími voľbami do vyšších územných celkov (VÚC) sa končí, začína plynúť volebné moratórium. Propagačné aktivity, ktoré zákon povoľuje, sú 48 hodín pred začiatkom hlasovania a počas volebného dňa zakázané. Necelé dva týždne sa už nesmú zverejňovať ani prieskumy verejnej mienky. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.