Sobota, 22. júl 2017. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

VIDEO

Mladík sa stal nechtiac slávnym: FOTO mu zo života urobila peklo

Fotka mu narobila poriadnu galibu

Fotka mu narobila poriadnu galibu

Video
pred hodinou

DALLAS - Mark Hughes sa stal hviezdou, hoci po tom vôbec netúžil. Bohužiaľ mu táto sláva poriadne skomplikovala život, pretože bol políciou omylom označený za zločinca a vraha. Jeho fotografie rýchlosťou blesku zaplavili internet s tým, aby ho ľudia pomohli vypátrať. Ničnetušiaci Mark sa o tom, že je verejný nepriateľ, dozvedel až od svojho kamaráta. viac »

ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja slovenskí herci sú opäť spolu!

ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja
Video

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Trápeniu je koniec! Keď sa pred dvomi mesiacmi na verejnosti objavila správa, že herci Kristína Greppelová (32) a Tomáš Palonder (37) sa rozišli, množstvo ľudí zostalo v šoku. Dvojica totiž počas niekoľkoročného vzťahu ani raz nepôsobila, že by sa v ich partnerskom živote vyskytovali závažnejšie problémy a svoj partnerský život často opisovali ako ideálny. viac »


Toto keby počula Studenková: Braňo, veď by ťa nechala tak!

Toto keby počula Studenková:
Foto

včera o 09:00

BRATISLAVA - Herecká diva Zdena Studenková (63) a spevák skupiny Fragile Braňo Kostka (46) tvoria aj napriek veľkému vekovému rozdielu jeden z najstabilnejších párov nášho šoubiznisu. Zaľúbenci sa dali dokopy ešte pred 24 rokmi, čo bolo približne v čase, keď známy muzikant končil konzervatórium. Neuveríte, akým „drzým“ oslovením chcel vtedy Braňo častovať svoju lásku! viac »


Staroveký podmorský les predpovedá hrozivú budúcnosť ľudstva: Určite sa to stane

Staroveký podmorský les predpovedá
Video

včera o 08:40

ALABAMA - Vedci objavili pri pobreží Alabamy na juhovýchode Spojených štátov jedinečný podmorský les, ktorý sa tam vytvoril po ničivom hurikáne v roku 2004. Odborníci v tejto súvislosti zároveň varujú, že by tento objav mal slúžiť ako pripomienka toho, že život na Zemi sa v budúcnosti môže stať veľmi nehostinným. viac »


Chúlostivé priznanie speváka z One Direction: Šiel konečne s pravdou von!

Chúlostivé priznanie speváka z
Foto

včera o 20:10

USA - Je iný! Fešný spevák Harry Styles (23) a bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction konečne potvrdil to, o čom sa už tak dlho špekulovalo. O svojom chúlostivom tajomstve porozprával rovno pred televíznymi kamerami. Zaskočená ostala aj ostrieľaná americká moderátorka! viac »


Ďalšia policajná naháňačka, ukázali VIDEO: 6 výstrelov, totálne iný výsledok

Ďalšia policajná naháňačka, ukázali
FotoVideo

včera o 16:32

BRATISLAVA - Policajný prezident Tibor Gašpar počas dnešnej tlačovej konferencie informoval o ďalšom prípade naháňačky, ktorá sa tentokrát odohrala pred pár dňami v Čadci. Uviedol, že polícia postupovala inak, aby sa vyhla ďalšej tragickej udalosti. Myslel tým smrť Tomáša, ktorý zahynul po tom, čo polícia strieľala minulý mesiac na prenasledované auto ... viac »


VIDEO Dve posudkové lekárky z východu skončili pre korupciu v rukách polície

VIDEO Dve posudkové lekárky
FotoVideo

včera o 15:04

BRATISLAVA - V rámci akcie Vdova obvinili policajti z korupcie dve posudkové lekárky z pobočky Sociálnej poisťovne v Trebišove. Ženy si prilepšili peniazmi, ale aj naturáliami. viac »


Vrah zo seriálu 1890 v spoločnosti: Prišiel dolámaný, s barlami v rukách!

Vrah zo seriálu 1890
FotoVideo

včera o 14:00

BRATISLAVA - Včerajší večer patril slávnostnej premiére dlhoočakávaného slovenského filmu Čiara. Okrem Tomáša Maštalíra (39), Emílie Vášáryovej (75) či Zuzany Fialovej (43) si v počine zahral aj český herec Filip Kaňkovský (32). Ten sa slovenskému divákovi predstavil už v seriáli 1890. Na premiéru však dorazil s barlami v rukách. Ako sa nám podarilo ... viac »


Dovolenkári pozor, slovenské more je v plameňoch: Evakuácie turistov, FOTO zábery ako z filmu

Dovolenkári pozor, slovenské more
FotoVideo

19.07.2017 15:33

ZÁHREB - Chorvátsko je najobľúbenejšou destináciou mnohých slovenských dovolenkárov. V súčasnosti však na viacerých miestach bojuje s rozsiahlymi požiarmi, ktoré postihli aj vyhľadávané oblasti, akými je napríklad okolie Splitu. Plamene stihli dokonca zasiahnuť aj samotné predmestie. Situáciu sa našťastie podarilo dostať pod kontrolu, no zverejnené ... viac »


Skutočný horor žien, ktoré žijú vo vyhnanstve kvôli menštruácii: A tam dokonca zomierajú!

Skutočný horor žien, ktoré
Video

19.07.2017 09:02

KÁTHMANDU - Krutou a hlavne nezmyselnou smrťou sa skončil život osemnásťročnej dievčiny. Doplatila na predpotopný rituál, ktorému sa stále musia podriaďovať ženy v niektorých lokalitách Nepálu. Je zarážajúce, že ešte aj v 21. storočí sú ľudia schopní uveriť rôznym poverám. viac »


VIDEO rozhorčilo celú krajinu: Ženu (35) zbila manželova rodina hokejkami, otrasný dôvod

VIDEO rozhorčilo celú krajinu:

18.07.2017 21:45

PUNJAB - Záznam urobený z vrcholu schodov ukazuje kričiacu ženu, ktorú spredu aj zozadu bijú dvaja muži hokejovými palicami. Jeden je jej švagor a druhý jeho priateľ. Obeť, identifikovanú ako 35-ročná Meena Kashyapová, napadli minulý týždeň po tom, čo porodila dievčatko. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.