VIDEO | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

VIDEO

Kalisovej exmanžel ukázal svoju pýchu: Wau, všetkým ženám vyrazil dych!

Martin Šmahel je exmanžel Miriam Kalisovej

Martin Šmahel je exmanžel Miriam Kalisovej

FotoVideo
pred 16 hodinami

BEŠEŇOVÁ – Odhalil sa! V uplynulý víkend sa vo vodnom parku v Bešeňovej konala módna prehliadka Bešeňová fashion opening pri príležitosti otvorenia novej letnej sezóny. Na móle sa objavilo aj niekoľko známych tvárí. Jednou z nich bol aj bývalý manžel markizáckej moderátorky Miriam Kalisovej (33) Martin Šmahel (35), ktorý ukázal prítomným dámam aj svoju pýchu. viac »

Nová jojkárska posila: Na toto teda nemám žalúdok!

Nová jojkárska posila: Na
Foto

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - Trojicu porotcov v šou Česko Slovensko má talent doplnila v siedmom ročníku Marta Jandová (44), ktorá v kresle nahradila osvedčenú stálicu Lucie Bílú (52). Sympatická speváčka sa svojho porotcovania zhostila veľmi dobre a svoje účinkovanie v projekte si nevie vynachváliť. Táto súťaž je však nevyspytateľná, o čom sa už v konečnom dôsledku ... viac »


Matka nakrúcala svojho syna (5) pri bicyklovaní: VIDEO zachytilo aj hrôzu v okne

Matka nakrúcala svojho syna
Video

včera o 21:32

PAIGNTON - Istá Angličanka pri nakrúcaní svôjho syna na bicykli zachytila na snímke aj niečo iné. Strašidelné viktoriánske zjavenie, ktoré číhalo z okna starého sídla a akoby sledovalo päťročného chlapca pri tom, ako sa učí bicyklovať. viac »


VIDEO Konanie ženy na stanici metra nemá obdoby: Hnus medzi cestujúcimi, znechutene sa prizerali

VIDEO Konanie ženy na
Video

včera o 21:30

NEW YORK - Podľa všetkého mala žena z nasledujúceho videa ráno poriadne naponáhlo. Inak sa totiž len ťažko vysvetlí fakt, že si uprostred nástupišťa vytiahla žiletku a začali si holiť nohy. viac »


VIDEO Čarodejnica mala na milencov zoslať kliatbu: Prihodilo sa im niečo strašné, zasekol sa v nej

VIDEO Čarodejnica mala na
Video

16.06.2018 16:12

LODWAR - S hlavnými aktérmi tohto bizarného príbehu by určite nechcel meniť nikto. Ružový kus plátna prehodený cez milencov totiž nedokáže zakryť zahanbujúcu skutočnosť, že ich počas milovania postretla nemilá nehoda. Chýry o nej sa veľmi rýchlo rozšírili po celej dedine. viac »


Známa žena vyšachovala Juniora a Marcela: Toto povedala na ich adresu!

Známa žena vyšachovala Juniora
Foto

15.06.2018 15:00

BRATISLAVA - Štart siedmej série Česko Slovensko má talent sa nezadržateľne blíži. Natáčanie divadelných kôl je už v plnom prúde a svoje má na úvod „odkrútené“ aj známa slovenská herečka Lujza Garajová-Schrameková (35), ktorá spoločne s hercom Davidom Gránskym (26) nahradila špičkových spíkrov Juniora a Marcela. Čo si nová moderátorka šou myslí o jej predchodcoch?! viac »


Nečakané prekvapenie v Inkognite: Chlapi z nej boli hotoví!

Nečakané prekvapenie v Inkognite:
FotoVideo

15.06.2018 11:30

BRATISLAVA - Nevedeli sa vynadívať! Vo štvrtok večer si diváci televízie Joj mohli už tradične vychutnať obľúbenú zábavnú šou Inkognito. Hoci 4 hádači tentoraz tajného hosťa neuhádli, o zábavu bolo aj tak postarané. Hlavne v samotnom závere. Popri záverečných titulkoch televízia odvysielala to, čo asi nemal nikto vidieť. viac »


VIDEO Turisti sa kochali pohľadom z výletnej lode: Vtom niečo vyskočilo z mora!

Turistov na výletnej lodi
Video

14.06.2018 17:11

PORT MACQUARIE - Austrálski turisti na výletnej lodi zažili naozajstný šok. Spod morskej hladiny im priamo pred očami vyskočila veľryba, ktorá sa im predviedla v plnej paráde. Keď následne dopadla späť do vody, nikto z posádky nezostal suchý. viac »


VIDEO Známy spevák obeťou podvodu: Organizátor ho oklamal a ešte aj zhodil pred divákmi!

VIDEO Známy spevák obeťou
FotoVideo

14.06.2018 15:00

BOJNICE – Toto sa len tak nevidí! Obľúbený detský spevák a bývalý superstarista Miro Jaroš (40) mal pred pár dňami vystúpiť na koncerte v Bojniciach. Rodičia a ich deti sa však nestačili čudovať, čo sa na pódiu odohralo. Namiesto radosti z koncertu všetkých čakalo nemilé prekvapenie, vrátane speváka. Organizátor akcie mu nielen nezaplatil dohodnutý ... viac »


Vodič (†39) ťahača mal zaspať za volantom: Strašidelné VIDEO, z kabíny vyletel do iného auta

Vodič (†39) ťahača mal

13.06.2018 23:00

BANGKOK - Hrozivá nehoda sa odohrala v nedeľu okolo desiatej hodiny dopoludnia v thajskej provincii Chonburi. Vodič ťahača tu zatiaľ z presne nezistených príčin nabúral do stredových betónových bariér a sila nárazu ho vymrštila z vozidla na práve okoloidúce auto. Všetko zachytila palubná kamera. viac »


Hrozná smrť rybára (†31): VIDEO Muž vytiahol na breh svoj čln a potom sa prirútila šelma

Hrozná smrť rybára (†31):

13.06.2018 20:00

MOSKVA - Sergej Žirkov sa vracal z rybačky na polostrove Kamčatka vo východnom Rusku, vystúpil na breh a zavolal kamarátovi, aby po neho prišiel. V tom okamihu sa však pri vode objavil medveď, roztrhal jeho nafukovací čln a ukradol mu jeho úlovok. Ani to však šelme nestačilo, mladík sa snažil zachrániť si život v ľadovej rieke. Bohužiaľ, osud mu nebol priaznivo naklonený. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?