Sobota, 24. február 2018. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

VIDEO

VIDEO vhodné len pre dospelých: Žena dostala na narodeniny najpoburujúcejšiu tortu

Torta mala veľký úspech

Torta mala veľký úspech

Video
pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Príbuzní sa smejú, zatiaľ čo žene strieka do úst sladká pena z pohlavného údu. Našťastie ide len o narodeninovú tortu, no i tak je to pomerne poburujúca "podívaná". Obzvlášť, keď boli nablízku deti. viac »

Časť Ukrajiny sa mení na mesačnú krajinu: VIDEO Novodobý Klondike, vyťažia tony pokladu

Časť Ukrajiny sa mení

včera o 14:30

KRYVYCJA - Volodymyr Korkoč šliapne na pedál a riadi svoj džíp medzi krátermi naplnenými vodou. "Väčšinou prídeme o dve - tri minúty neskôr," sťažuje sa tento ukrajinský policajt. Jeho úlohou je prenasledovať miestne tlupy, ktoré nelegálne ťažia jantár, píše agentúra AFP. Jeho jednotka denne kontroluje okolie obce Kryvycja, ležiacej na severozápade Ukrajiny. viac »


Muž sa vrátil domov a pozrel VIDEO z bezpečnostnej kamery: Skoro ho trafil šľak

Muž sa vrátil domov
Video

včera o 09:52

CHESHIRE - Muž, ktorý si zapol bezpečnostnú kameru a bezstarostne sa vybral von osláviť Valentína, zostal v šoku, keď si na druhý deň prehral záznam z predošlej noci. Do obývačky mu totiž vkĺzol nepozvaný hosť a jeho zábery vyzerajú naozaj nepríjemne. viac »


Vačková sa vyjadrila k novému partnerovi: Ako to je medzi ňou a Jakešom?!

Vačková sa vyjadrila k
Foto

včera o 09:00

BRATISLAVA - Tvoria pár?! Hoci je herečka Zuzana Vačková (49) dlhé roky single, po nedávnom Plese v opere ju mnohí spájali s fešným motocyklistom Ivanom Jakešom (44). Topkám v rozhovore objasnila, ako to medzi nimi skutočne je! viac »


Slovák Patrik (22) sa v Anglicku neštítil ničoho: Odporné VIDEO Dievča kruto obral o mobil

Slovák Patrik (22) sa

včera o 19:58

LONDÝN - Ďalší Slovák sa v zahraničí poriadne vyznamenal! Patrik Gunar (22) sa polícii priznal, že prepadol a okradol iba 12-ročné dievčatko o mobil. Na súde tvrdil, že sa tak stalo pod vplyvom drog. Na zázname z bezpečnostnej kamery na ulici v anglickom meste Derby vidno, ako sa mladík nechce lupu vzdať za žiadnu cenu. Obeť v zimnej bunde, ktorá sa ... viac »


Dychberúce FOTO z unikátnej misie vo vesmíre: Auto Tesla letí okolo Zeme

Fotografie Starmana v Tesla
FotoVideo

21.02.2018 21:00

MYS CANAVERAL - Najsilnejšia a najdokonalejšia nosná raketa súčasnosti Falcon Heavy z dielne súkromnej americkej aerokozmickej spoločnosti SpaceX v utorok 13. februára odštartovala z Kennedyho vesmírneho strediska na Floride na svoj prvý skúšobný let. Niesla červený športový automobil značky Tesla na elektrický pohon, ktorý má na nekonečne dlhej misii obiehať okolo Slnka. viac »


Dievčina (22) vyskúšala novú pleťovú masku: Keď si ju strhla dolu, čakal ju horor na VIDEU

Dievčina (22) vyskúšala novú
Video

20.02.2018 09:23

ISABELA - Dievčina z Filipín dúfala, že keď si aplikuje masku na tvár, zbaví sa škaredých pupienkov. A aj sa zbavila, ale niečoho úplne iného. Túto katastrofu sa podarilo zachytiť na video, na ktorom vidno, ako si pomaly sníma masku dolu a s hrôzou sleduje, ako spolu s ňou prichádza aj o svoje obočie. viac »


VIDEO Mladík si chcel lúpež okoreniť pornom: Osudová masturbácia, dostala ho šálka čaju

VIDEO Mladík si chcel
Video

19.02.2018 17:56

LOS ANGELES - Kurióznu lúpež riešili policajti v Los Angeles po tom, ako do miestneho obchodu zavítal zlodej Alan Estrada. V čase, keď mal byť votrelec maximálne sústredený na lúpež, nechal sa však opantať primitívnymi pudmi. Veľmi rýchlo na ne doplatil. viac »


Mladík obťažoval dievčatko (4) počas svadby: VIDEO Svadobčan zakročil, takmer ho zlynčovali

Mladík obťažoval dievčatko (4)
Foto

19.02.2018 11:30

ADANA - Sedat Keser (20) bol prichytený, keď sa dopúšťal zvrhlostí iba na 4-ročnom dievčatku počas pouličnej svadby v tureckom mesta Adana. Pokým rodina oslavovala, on vnikol do domu a sexuálne obťažoval svoju obeť. Jeden z hostí však zbadal, čo robí a na muža zaútočil. Nahý Sedat síce stihol vybehnúť na ulicu, ale tam sa už do neho pustil rozhnevaný ... viac »


Obrovská tragédia v rodine sexi Twiinsiek: Dom vyhorel do tla!

Obrovská tragédia v rodine
Video

19.02.2018 09:00

ČATAJ - Tak toto nikto nečakal! Krásne sestry Daniela a Veronika Nízlové (31) sú známe tým, že sú večne pozitívne naladené a život si užívajú plnými dúškami. Obe dámy sú však i citlivé a empatické, čo dokázali aj pred pár dňami, keď vystupovali na benefičnom koncerte v Čataji, kde týmto spôsobom podporili mladú rodinu, ktorá prišla o strechu nad hlavou. ... viac »


Mladík tvrdí, že prišiel z roku 2030 a vie, čo čaká ľudstvo: Podľa detektora lži hovorí pravdu!

Mladík tvrdí, že prišiel
Video

18.02.2018 16:03

BRATISLAVA - Na internete koluje video muža, ktorý tvrdí, že sa práve vrátil z roku 2030, aby priniesol na Zem informácie o tom, ako to s nami bude vyzerať v budúcnosti. Svojimi tvrdeniami si je natoľko istý, že neváhal podstúpiť ani test na detektore lži. Podľa neho má hovoriť pravdu! viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.