Piatok, 20. október 2017. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Župné voľby 2017

Buďte na voľby pripravení, veľká spoveď kandidátov: Takto sa chcú pobiť o post župana!

Kandidáti

Kandidáti

Foto
STREDNÉ SLOVENSKO pred 19 hodinami

BANSKÁ BYSTRICA - V krajoch stredného Slovenska sa črtajú poriadne bitky. Zatiaľ čo v Žilinskom kraji sa bude post župana snažiť získať šesť kandidátov, v Banskobystrickom kraji ich bude zrejme až dvanásť. Pozrite sa s nami, ako kandidáti odpovedali na naše otázky! viac »

Blaško pozastavuje rozhodnutie vzdať sa kandidatúry na predsedu BSK

Rastislav Blaško

včera o 19:05

BRATISLAVA – Rastislav Blaško dočasne pozastavuje svoje rozhodnutie vzdať sa oficiálne kandidatúry na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). Svoju rezignáciu v prospech svojho súpera Milana Ftáčnika pritom oznámil v pondelok (16.10) večer v RTVS. Blaško informoval, že sa v médiách objavili zavádzajúce informácie o jeho osobe, a preto Ftáčnik ... viac »


Prípravu Štatistického úradu SR na spracovanie volieb do VÚC preverila druhá skúška

Prípravu Štatistického úradu SR

včera o 17:10

BRATISLAVA - Druhá skúška spracovania výsledkov hlasovania v nadchádzajúcich voľbách do orgánov samosprávnych krajov (VÚC) sa v súlade so schváleným projektom uskutočnila na ôsmich krajských pracoviskách a ústredí Štatistického úradu Slovenskej republiky (ŠÚ SR). Informoval o tom hovorca ŠÚ SR Marián Jánošík. viac »


Kandidát na trnavského župana Konrád Rigó bol ONLINE: Zmena je potrebná, toto chce ponúknuť

Konrád Rigó
Foto

včera o 14:13

TRNAVA - Súčasnému županovi Tiborovi Mikušovi či opozičnému kandidátovi Jozefovi Viskupičovi sa v boji o post trnavského župana postaví aj Konrád Rigó. Súčasný štátny tajomník ministerstva kultúry odpovedal na vaše otázky! viac »


Smer prvýkrát prehovoril o voľbách v Bratislave: Toto sú mená, ktoré neprichádzajú do úvahy

Martin Glváč

včera o 11:56

BRATISLAVA - V Bratislavskom kraji najsilnejšia politická strana SMER-SD stále nemá svojho kandidáta. Bratislavský krajský šéf Smeru-SD Martin Glváč hovorí, že si ešte vyberajú, no majú jasno kto to určite nebude. viac »


RTVS spustila diskusie k župným voľbám: FOTO Bizár hneď na úvod! Pornokravata a gruppensex

RTVS spustila diskusie k
Foto

17.10.2017 12:15

BRATISLAVA - Včerajšia diskusia na RTVS 2 vyvolala vášnivú debatu. Predstavili sa takmer všetci kandidáti, no pri niektorých je na mieste váhať, či sú vhodnými kandidátmi. Padli obvinenia z netransparentného financovania volebnej kampane, reči o administratívnom appendixe i gruppensexu v slovenskej politike. viac »


Buďte na voľby pripravení, veľká spoveď kandidátov: Takto sa chcú pobiť o post župana!

Kandidáti
Foto

ZÁPADNÉ SLOVENSKO 17.10.2017 07:25

BRATISLAVA - Najväčšie problémy žúp, nespokojnosť s ich vedením či tlak na vládu, aby sa im venovala viac. To sú všetko témy, na ktoré nám v rámci predvolebného špeciálu odpovedali kandidáti na post predsedov VÚC. viac »


Kandidát Rastislav Blaško sa vzdal boja o kreslo bratislavského župana

Rastislav Blaško

17.10.2017 06:15

BRATISLAVA - Nezávislý kandidát na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Rastislav Blaško sa vzdal kandidatúry v prospech svojho súpera Milana Ftáčnika. Oznámil to v dnešnej relácii RTVS Voľby do samosprávnych krajov 2017 s tým, že sa bude uchádzať len o miesto poslanca v Zastupiteľstve BSK. viac »


Pri voľbách si dajte pozor: Toto vám hrozí za vynesenie hlasovacích lístkov

Pri voľbách si dajte

15.10.2017 17:40

BRATISLAVA - Za vynesenie nepoužitých alebo zle upravených hlasovacích lístkov hrozí 33-eurová pokuta. Lístky, ktoré volič pri hlasovaní 4. novembra nepoužije alebo zle upraví, musí odložiť do zapečatenej schránky na odloženie takýchto lístkov. viac »


Kandidátom vo voľbách do VÚC dávame hlas krúžkovaním ich čísiel

Kandidátom vo voľbách do

15.10.2017 12:15

BRATISLAVA - Kandidátom na predsedov či poslancov vo voľbách do vyšších územných celkov odovzdávame hlas tým, že na hlasovacom lístku zakrúžkujeme ich poradové číslo. viac »


Osočovanie zo strany Sulíka je prejavom zúfalstva, tvrdí kandidát Štefan Škultéty

Štefan Škultéty

13.10.2017 17:00

TRENČÍN - Je zúfalé, keď sa predstaviteľ strany, ktorej kandidát skrýva financovanie svojej kampane za neprehľadný stranícky účet, obúva do nezávislého kandidáta, ktorý priebežne a jasne dokumentuje výdavky svojej kampane na svojom transparentnom účte už od júna 2017. V reakcii na výroky, ktoré dnes predniesol líder SaS Richard Sulík, to uviedol nezávislý ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.