Nedeľa, 20. august 2017. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Župné voľby 2017

Drsná kampaň v Bystrici: Boj o župu sa priostruje, Saskár Klus obviňuje z manipulácie!

Martin Klus

Martin Klus

17.08.2017 00:01

BANSKÁ BYSTRICA - Martin Klus rozpútal na Facebooku poriadnu búrku. Kandidát na banskobystrického župana obvinil agentúru Focus z manipulovania prieskumu v prospech jeho oponenta Jána Luntera, to mu však zabezpečilo iba vlnu kritizujúcich komentárov. viac »

Ďalší kandidát na župana Banskobystrického kraja: Chce spájať ľudí, nie ich rozdeľovať

Marek Mališ

16.08.2017 13:30

BANSKÁ BYSTRICA – Víziu lepšieho životného prostredia chce občanom ponúknuť Marek Mališ, desiaty oficiálne potvrdený kandidát na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). viac »


Novembrové voľby do VÚC budú stáť Slovensko 10 miliónov eur

Novembrové voľby do VÚC

16.08.2017 07:50

BRATISLAVA - Novembrové krajské voľby by mali štát stáť takmer 10,2 milióna eur. Vyplýva to z Harmonogramu organizačno-technického zabezpečenia volieb do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017, ktorým sa bude vláda dnes zaoberať. viac »


Novembrové župné voľby sa blížia: Budú nás stáť poriadnu sumu

Novembrové župné voľby sa

13.08.2017 12:45

BRATISLAVA - Novembrové krajské voľby by mali štát stáť takmer 10,2 milióna eur. Vyplýva to z návrhu Harmonogramu organizačno-technického zabezpečenia volieb do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017, ktorým by sa vláda mala zaoberať na najbližšom rokovaní. viac »


Za ĽSNS bude na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja kandidovať Milan Uhrík

Milan Uhrík

07.08.2017 15:55

NITRA – Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) dnes v Nitre predstavila svojho prvého kandidáta, ktorý bude stranu reprezentovať v jesenných voľbách do vyšších územných celkov (VÚC). viac »


Pre Luntera sú prioritou aj environmentálne záťaže: Kraj máme taký, aký si ho spravíme

Ján Lunter

03.08.2017 14:20

BANSKÁ BYSTRICA - Riešenie starých environmentálnych záťaží v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) je jednou z priorít programu kandidáta na predsedu BBSK, miestneho podnikateľa Jána Luntera. Ako uviedol na dnešnej tlačovej besede v Banskej Bystrici, je našou zodpovednosťou, aby sme si vytvorili kraj taký, aký ho potrebujeme a chceme mať. viac »


Jurinová oficiálne oznámila kandidatúru na post predsedu ŽSK: Veľká podpora strán

Erika Jurinová

03.08.2017 14:05

ŽILINA – Poslankyňa Národnej rady (NR) SR Erika Jurinová (OĽaNO-NOVA) dnes oficiálne oznámila kandidatúru na post predsedu Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) s podporou koalície Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Sloboda a solidarita (SaS), Kresťanskodemokratické hnutie (KDH), NOVA a Občianska konzervatívna strana (OKS). viac »


Pavol Frešo chce opätovne kandidovať za predsedu BSK: Predstavil svoj plán

Pavol Frešo

03.08.2017 11:40

BRATISLAVA – Súčasný predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa chce opätovne uchádzať o tento post v tohtoročných novembrových voľbách. Vo videu, ktoré zverejnil v stredu (2.8.) na sociálnej sieti, totiž oznámil, že s témou Doprava v Bratislavskom kraji zdarma ide získavať podporu ľudí na to, aby kandidoval tretí raz za šéfa BSK. ... viac »


Transparentný účet oznámili ministerstvu zatiaľ deviati kandidáti na šéfov VÚC

Jaroslav Baška

03.08.2017 09:20

BRATISLAVA - Kandidáti na predsedov samosprávnych krajov, ktorí vedú kampaň pred novembrovými voľbami (4.11.), musia mať zriadený transparentný účet. Vďaka nemu môže verejnosť sledovať ich výdavky. Webovú adresu transparentného účtu majú kandidáti oznámiť ministerstvu vnútra, ktoré ju zverejní na svojej webstránke. viac »


Kotleba chce zmenou počtu poslancov meniť volebný systém vo svoj prospech, tvrdí Klus

Martin Klus

13.07.2017 11:44

BANSKÁ BYSTRICA - Poslanec Národnej rady SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) a jeden z kandidátov na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Martin Klus, označil návrh predsedu BBSK Mariana Kotlebu meniť počet a rozdelenie mandátov pre poslancov v jednotlivých okresoch kraja v nasledujúcich krajských voľbách za diletantský. viac »


Kandidátom na predsedu KSK bude Karol Pataky

Kandidátom na predsedu KSK

13.07.2017 10:45

BRATISLAVA - Strana Most-Híd sa rozhodla postaviť vlastného kandidáta na župana v Košickom kraji, ktorým bude súčasný primátor Kráľovského Chlmca Karol Pataky. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.