Župné voľby 2017 v Trnavskom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 23. september 2018. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Trnavský kraj - župné voľby 2017

Viskupič: Moje prvé kroky povedú k samosprávam

Jozef Viskupič

Jozef Viskupič

05.11.2017 01:49

TRNAVA - Prvé kroky Jozefa Viskupiča (OĽaNO, SaS, KDH, NOVA, OKS a Zmena zdola), ktorý by sa podľa predbežných neoficiálnych výsledkov mal stať novým trnavským županom, povedú k samosprávam, teda k starostom a primátorom. Povedal to novinárom vo svojej víťaznej reči, v ktorej načrtol prvé kroky v úrade. viac »

J. NAGY: Chcem zastaviť hrozivé zadlžovanie TTSK

József Nagy

06.11.2013 14:15

TRNAVA - Poslanec Národnej rady SR za Most-Híd, bývalý minister životného prostredia József Nagy kandiduje na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK). Kandidát má 45 rokov, býva v Dunajskej Strede. Ako uviedol, v TTSK treba zastaviť hrozivé zadlžovanie a zabezpečiť vyváženú rozvojovú politiku. Odstupujúci kandidát Strany rómskej únie na ... viac »


I. UHLIARIK: Otázka nemocníc je zásadná pre celé krajské voľby

I. UHLIARIK: Otázka nemocníc

06.11.2013 14:13

TRNAVA - Ivan Uhliarik kandiduje za predsedu Trnavského samosprávneho kraja za koalíciu KDH, SDKÚ-DS. Jeho trvalým bydliskom je Skalica, má 45 rokov a v súčasnosti je poslancom Národnej rady SR. Otázka nemocníc je podľa neho zásadná pre celé krajské voľby, prekáža mu najmä zlé a nehospodárne nakladanie s majetkom i to, že rozhodnutia sa robia poza chrbát ... viac »


T.MIKUŠ: Vytrvalo a zodpovedne chcem pokračovať v začatom

Tibor Mikuš

06.11.2013 14:12

TRNAVA - Tibor Mikuš kandiduje na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja tretíkrát. Funkciu vykonáva od roku 2006. Kandiduje ako nezávislý, s podporou Smeru-SD, SNS a KSS, má 60 rokov, býva v Suchej nad Parou pri Trnave. Podľa neho by mal u voličov rozhodovať predchádzajúci život a práca kandidáta a nie sľuby a ako kto vyzerá na bilborde. Rozhovor ... viac »


A.RICHNÁK: Pacient nemá byť rukojemníkom v predvolebnom boji

Andrej Richnák

06.11.2013 14:08

TRNAVA - Andrej Richnák kandiduje na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja za Nový parlament. Kandidát má 28 rokov, býva v Trnave a jeho povolanie je ekonóm. Uviedol, že v predvolebnom boji nechce pacientov ako rukojemníkov. So stavom ciest v kraji je spokojný, deficit vidí v nedostatočnej podpore cestovného ruchu, športu, v zanedbaní tvorby ... viac »


J. BERÉNYI: V oblasti dvojjazyčnosti v TTSK nikto nekládol vážnejšie prekážky

József Berényi

06.11.2013 14:04

TRNAVA - Predseda Strany maďarskej komunity - Magyar Közösség pártja (SMK) József Berényi kandiduje na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) za SMK-MKP a OKS. Kandidát má 46 rokov, býva v Dolných Salibách v okrese Galanta a jeho povolanie je politológ. Podľa jeho slov vo fungovaní zdravotníctva najväčším problémom je situácia župných nemocníc. ... viac »


Medzi Mikušom a Uhliarikom to poriadne iskrí, môžu za to nemocnice

Ivan Uhliarik

26.09.2013 14:25

TRNAVA – Krajské nemocnice v Dunajskej Strede a Galante sú v zornom uhle dvoch kandidátov na predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK). Kým súčasný predseda Tibor Mikuš pre ne presadzuje hľadanie strategického partnera, kandidát KDH a SDKÚ-DS Ivan Uhliarik hovorí o výpredaji zdravotníckych zariadení. viac »


Ivan Uhliarik ohlásil kandidatúru na predsedu Trnavského kraja

Ivan Uhliarik ohlásil kandidatúru

24.09.2013 13:55

TRNAVA – Ivan Uhliarik ohlásil dnes ako nominant KDH a SDKÚ-DS svoju kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) v nadchádzajúcich novembrových voľbách. Jeho hlavnou prioritou je, ako povedal vo svojom príhovore, zabrániť plánom súčasného predsedu Tibora Mikuša predať župné nemocnice finančným skupinám. Brífing sa uskutočnil na ... viac »


Mikuš bude kandidovať ako nezávislý: Hlasy mu vyzbierali priatelia

Tibor Mikuš

05.09.2013 09:20

TRNAVA - Predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš má už dostatok podpisov na to, aby sa mohol o svoj post uchádzať v novembrových voľbách ako nezávislý kandidát. viac »


SDKÚ podporí v Trnave kandidáta KDH, je ním exminister Uhliarik

Ivan Uhliarik, predseda KDH

03.09.2013 12:12

TRNAVA – Strana SDKÚ-DS bude v nadchádzajúcich voľbách do orgánov Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) postupovať v koalícii s KDH. Strana podporí na post predsedu TTSK nominanta KDH, bývalého ministra zdravotníctva Ivana Uhliarika. viac »


Regionálne voľby budú stáť takmer desať miliónov eur

Regionálne voľby budú stáť

29.07.2013 09:24

BRATISLAVA – Náklady na jesenné voľby do orgánov samosprávnych krajov budú takmer desať miliónov eur. Z rozpočtu ministerstva vnútra na ne vyčlenili 8 624 592 eur, Štatistický úrad SR počíta so sumou 1 345 372 eur. viac »


Najčítanejšie články