Župné voľby 2017 v Trenčianskom kraji | Topky.sk
Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Trenčiansky kraj - župné voľby 2017

Trenčiansky kraj má veľký potenciál v agroturistike, myslí si Valko

Na snímke kandidát na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Igor Valko

Na snímke kandidát na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Igor Valko

25.10.2017 14:05

PRIEVIDZA - Nie je typ, ktorý by sa potreboval zviditeľňovať v politike, je len obyčajný občan a tieto veci sú mu už tŕňom v oku. To je aj motivácia, prečo išiel kandidovať. Povedal to v rozhovore pre TASR Igor Valko z Prievidze, kandidát na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK). Bývalého policajta a v súčasnosti majiteľa SBS služby na tento... viac »

Kandidáti na župných poslancov: TSK, Volebný obvod 1, okres Bánovce nad Bebravou

Kandidáti na župných poslancov:

17.10.2017 12:00

TRENČÍN - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Trenčianskom samosprávnom kraji za okres Bánovce nad Bebravou. Zvolení budú traja poslanci. viac »


Osočovanie zo strany Sulíka je prejavom zúfalstva, tvrdí kandidát Štefan Škultéty

Štefan Škultéty

13.10.2017 17:00

TRENČÍN - Je zúfalé, keď sa predstaviteľ strany, ktorej kandidát skrýva financovanie svojej kampane za neprehľadný stranícky účet, obúva do nezávislého kandidáta, ktorý priebežne a jasne dokumentuje výdavky svojej kampane na svojom transparentnom účte už od júna 2017. V reakcii na výroky, ktoré dnes predniesol líder SaS Richard Sulík, to uviedol nezávislý... viac »


V Trenčianskom kraji prieskum favorizuje terajšieho župana Bašku

Jaroslav Baška

09.10.2017 14:35

TRENČÍN - Ak by sa voľby predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja konali koncom septembra, zvíťazil by v nich terajší župan Jaroslav Baška pred primátorom Trenčianskych Teplíc Štefanom Škultétym a poslankyňou NR SR Renátou Kaščákovou. Vyplýva to z prieskumu Agentúry MVK na vzorke 636 respondentov. Jeho výsledky poskytol Pavel Haulík z MVK. viac »


O kreslo predsedu TSK zabojuje aj primátor Trenčianskych Teplíc Škultéty

Štefan Škultéty

29.06.2017 12:10

TRENČÍN – O post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) sa bude v novembrových regionálnych voľbách uchádzať ako nezávislý kandidát aj primátor kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice Štefan Škultéty. Kandidatúru oznámil dnes. Škultéty so svojím tímov zostaví aj kandidátku 10 až 15 nezávislých poslancov. viac »


Fedor: Spolupráca stredopravicových strán môže byť úspešná

Martin Fedor

11.11.2013 18:24

TRENČÍN - Voľby do orgánov Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) nie sú pre SDKÚ-DS úspechom. Dnes to uviedol trenčiansky krajský šéf strany, poslanec NR SR Martin Fedor. viac »


Voľby sú zatiaľ bez problémov, v Lazanoch začali voliť skôr

Voľby do VÚC

09.11.2013 08:11

BRATISLAVA - Voľby do vyšších územných celkov sa na Slovensku začali bez problémov. O siedmej hodine sa otvorilo 5931 volebných miestností, v obci Lazany v banskom regióne Prievidza môžu voliči hlasovať už od šiestej. viac »


Kandidáti vo voľbách do VÚC: Prehľad poslancov a županov v Trenčianskom kraji!

Kandidáti vo voľbách do

07.11.2013 13:45

TRENČÍN - V tohtoročných župných voľbách si budeme môcť vyberať z 6 kandidátov na predsedu VÚC a 300 kandidátov na poslancov do zastupiteľstva Trenčianskeho kraja. viac »


Ľ. ŽABÁR: Do rozhodovania o budúcnosti kraja sa musia zapojiť mladí ľudia

Ľubomír Žabár

06.11.2013 14:28

TRENČÍN – Trenčiansky podnikateľ, 55-ročný Ľubomír Žabár kandiduje na post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) ako nezávislý kandidát s podporou Slovenskej národnej strany. Jeho prioritou v prípade zvolenia do funkcie je pracovať pre občanov, ktorí v kraji žijú. Rozhovor s Ľubomírom Žabárom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje... viac »


P. PALKO: Na úrade TSK treba vytvoriť prostredie bez stresu a šikanovania

Peter Palko

06.11.2013 14:25

TRENČÍN – Podľa kandidáta na post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Petra Palka je potrebné v kraji pozdvihnúť ľudí z beznádeje a v ekonomike sa vrátiť k základným počtom. Letecký inžinier a výsluhový dôstojník, 61-ročný Peter Palko kandiduje na post predsedu TSK na kandidátke Komunistickej strany Slovenska. Rozhovor s Petrom Palkom ... viac »


M. HERDEL: Model troch krajov v minulosti neplytval našimi peniazmi

Marián Herdel

06.11.2013 14:21

TRENČÍN – Pre nezávislého kandidáta na post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), 38-ročného Novodubničana Mariána Herdela, sú prioritami ukončenie zadlžovania TSK, zlepšenie personálnej politiky a efektívnejšie financovanie vzdelávania. Jeho víziou je návrat k trom samosprávnym krajom. Rozhovor s M. Herdelom je súčasťou projektu, v ktorom... viac »


Najčítanejšie články