Župné voľby 2017 v Trenčianskom kraji | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Trenčiansky kraj - župné voľby 2017

Trenčiansky kraj má veľký potenciál v agroturistike, myslí si Valko

Na snímke kandidát na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Igor Valko

Na snímke kandidát na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Igor Valko

25.10.2017 14:05

PRIEVIDZA - Nie je typ, ktorý by sa potreboval zviditeľňovať v politike, je len obyčajný občan a tieto veci sú mu už tŕňom v oku. To je aj motivácia, prečo išiel kandidovať. Povedal to v rozhovore pre TASR Igor Valko z Prievidze, kandidát na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK). Bývalého policajta a v súčasnosti majiteľa SBS služby na tento ... viac »

J. LOHYŇA: Nemocniciam v správe TSK chcem dať jasnú perspektívu

Jozef Lohyňa

06.11.2013 14:18

TRENČÍN – Na zásadné skvalitnenie zdravotnej starostlivosti v nemocniciach v správe Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), rekonštrukcie ciest, lobovanie za R2 či úpravu cyklistických chodníkov by sa zameral po zvolení kandidát na predsedu TSK Jozef Lohyňa. Rozhovor s J. Lohyňom je súčasťou projektu TASR, v rámci ktorého predstavuje kandidátov vo ... viac »


J. SMATANA: Treba výrazne obmedziť priestor pre politických nominantov

Juraj Smatana

06.11.2013 14:13

TRENČÍN – Pre kandidáta na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Juraja Smatanu je v prípade zvolenia do funkcie predsedu TSK jednou z priorít výrazne obmedziť priestor pre politických nominantov, ktorí sú podľa neho najväčším problémom nášho štátneho a samosprávneho aparátu. Stredoškolský pedagóg, protikorupčný aktivista a bývalý poradca ... viac »


J. BAŠKA: O prínose pôsobenia župana v parlamente a naopak niet žiadnych pochýb

Jaroslav Baška

06.11.2013 13:32

TRENČÍN – Pre kandidáta na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslava Bašku je veľkou výzvou stredné školstvo, zdravotníctvo a infraštruktúra TSK, ktorá je podľa neho v dezolátnom stave. Na riešenie kľúčových problémov chce využiť eurofondy. Tridsaťosemročný exminister obrany Jaroslav Baška kandiduje za stranu Smer - sociálna demokracia. ... viac »


O post predsedu TSK sa bude uchádzať šesť kandidátov

O post predsedu TSK

01.10.2013 08:09

TRENČÍN – O post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) sa bude v novembrových regionálnych voľbách uchádzať šesť kandidátov. Kandidátov na poslancov je rovných 300, z nich 93 nezávislých a 207 kandidátov nominovalo 16 politických subjektov, informovala hovorkyňa TSK Vlasta Henčelová. viac »


Regionálne voľby budú stáť takmer desať miliónov eur

Regionálne voľby budú stáť

29.07.2013 09:24

BRATISLAVA – Náklady na jesenné voľby do orgánov samosprávnych krajov budú takmer desať miliónov eur. Z rozpočtu ministerstva vnútra na ne vyčlenili 8 624 592 eur, Štatistický úrad SR počíta so sumou 1 345 372 eur. viac »


OĽaNO chcú pri kandidátoch vo voľbách do VÚC vidieť všetky verejné funkcie

Igor Matovič

15.06.2013 12:56

BRATISLAVA - Kandidáti na predsedov samosprávnych krajov aj na poslancov krajských zastupiteľstiev by mali na kandidačných listinách uvádzať všetky svoje verejné funkcie, ktoré vykonávajú na plný úväzok. viac »


Voliči nebudú pred krajskými voľbami dostávať zoznam kandidátov

Voliči nebudú pred krajskými

29.05.2013 17:49

BRATISLAVA - Voliči nebudú mať lepší prehľad o kandidátoch na poslancov a predsedov samosprávnych krajov. Poslanci NR SR dnes totiž odmietli novelu zákona o voľbách do orgánov samosprávnych krajov, v ktorej KDH navrhovalo, aby každý volič najneskôr 15 dní pred krajskými voľbami dostal domov zoznam kandidátov. viac »


Nižňanský: Vláda sa snaží obmedziť demokraciu samospráv

Robert Fico

19.05.2013 15:49

BRATISLAVA - Premiér Robert Fico na piatkovom zjazde odborového zväzu KOVO v Piešťanoch vyhlásil, že vláda otvorí verejnú diskusiu o počte vyšších územných celkov a o zastúpení štátu v nich. Podľa bývalého splnomocnenca vlády pre reformu verejnej správy a neskôr pre decentralizáciu Viktora Nižňanského je smutné, že sme na konštatovanie o počte samosprávnych ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?