Župné voľby 2017 v Nitrianskom kraji - prehľad | Topky.sk
Streda, 25. máj 2022. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Nitriansky kraj - župné voľby 2017

Kandidáti na župných poslancov: NSK, Volebný obvod 3, Nitra

Kandidáti na župných poslancov:

11.10.2017 12:00

NITRA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Nitrianskom samosprávnom kraji za Levice. Zvolení budú trinásti poslanci. viac »


Kandidáti na župných poslancov: NSK, Volebný obvod 2, Levice

Kandidáti na župných poslancov:

11.10.2017 12:00

NITRA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Nitrianskom samosprávnom kraji za Levice. Zvolení budú deviati poslanci. viac »


Kandidáti na župných poslancov: NSK, Volebný obvod 1, Komárno

Kandidáti na župných poslancov:

11.10.2017 12:00

NITRA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Nitrianskom samosprávnom kraji za Komárno. Zvolení budú ôsmi poslanci. viac »


Pravicová koalícia v NSK vyzýva vládnu koalíciu, aby sa postavili za kandidáta Jána Grešša

Ján Greššo

09.10.2017 13:15

NITRA - Pravicová koalícia, ktorá sa sformovala pred voľbami v Nitrianskom samosprávnom kraji (NSK), vyzýva ostatné politické strany, najmä vládne, aby podporili ich kandidáta Jána Grešša s cieľom zabrániť možnému víťazstvu kandidáta kotlebovcov. viac »


Strach z kotlebovcov v Nitre: Maďarič upokojuje situáciu, máme prieskum, že vyhráme

Marek Maďarič

04.10.2017 13:45

BRATISLAVA – Podľa podpredsedu Smeru a ministra kultúry Mareka Maďariča má na základe interných prieskumov najväčšiu šancu stať sa predsedom Nitrianskeho samosprávneho kraja ich kandidát Milan Belica. „Naše prieskumy ukazujú to, že najsilnejší kandidát je pán Belica a robíme maximum pre to, aby bol úspešný. Myslíme si, že je to ten kandidát, ktorého... viac »


Peter Oremus chce pred voľbami do VÚC spájať nezávislých kandidátov

Peter Oremus

27.09.2017 15:45

NITRA - Zabezpečiť rozvoj Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK), zastaviť odliv mladých ľudí a iniciovať zásadné zmeny v riadení vyššieho územného celu (VÚC) chce nezávislý kandidát na predsedu NSK Peter Oremus. Podľa jeho slov nie je správne, že ľudia ani po 16 rokoch existencie samosprávnych krajov často nevedia, čo VÚC vlastne robia. viac »


Sedem pravicových strán sa v Nitre dohodlo na kandidátovi: S extrémizmom bude bojovať Greššo

Ján Greššo

04.09.2017 16:08

NITRE - Sedem pravicových strán dnes oficiálne predstavilo svojho spoločného kandidáta na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK). O tento post sa s podporu SaS, OĽaNO, KDH, NOVA, OKS, Šanca a DS bude uchádzať Ján Greššo. viac »


V Nitrianskom kraji sa pred voľbami sformovala koalícia zložená z vládnych strán

Milan Belica po oznámení

30.08.2017 16:10

NITRA - V Nitrianskom kraji sa pred jesenným regionálnymi voľbami sformovala koalícia strán Smer-SD, Most-Híd a SNS, ktorá kopíruje vládnu koalíciu. Strany budú mať spoločnú kandidačnú listinu na poslancov aj spoločného kandidáta na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja. Je ním súčasný župan Milan Belica, ktorý stojí na čele kraja už od jeho vzniku v roku 2001. viac »


Koaliční predsedovia v Nitre sa dohodli na spolupráci: Koalícia má jedného kandidáta

Milan Belica po oznámení

28.08.2017 13:20

BRATISLAVA - Krajskí predsedovia strán Smer-SD Tibor Glenda, SNS Miloslav Horka a Most-Híd Tibor Bastrnák sa na dnešnom rokovaní (28.8.2017) v Nitre dohodli na vzájomnej spolupráci vo voľbách do orgánov samosprávnych krajov v Nitrianskom kraji. viac »


Za ĽSNS bude na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja kandidovať Milan Uhrík

Milan Uhrík

07.08.2017 15:55

NITRA – Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) dnes v Nitre predstavila svojho prvého kandidáta, ktorý bude stranu reprezentovať v jesenných voľbách do vyšších územných celkov (VÚC). viac »


Najčítanejšie články