Župné voľby 2017 v Nitrianskom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Nitriansky kraj - župné voľby 2017

Kandidáti vo voľbách do VÚC: Prehľad županov a poslancov v Nitrianskom kraji!

Kandidáti vo voľbách do

08.11.2013 11:34

NITRA - V tohtoročných župných voľbách si budeme môcť vyberať z 7 kandidátov na predsedu VÚC a 255 kandidátov na poslancov do zastupiteľstva Nitrianskeho kraja. viac »


M.BELICA: Finančná rezerva z predchádzajúcich rokov nám umožní väčšie investície

Milan Belica, nitriansky župan.

06.11.2013 14:51

NITRA - Pokračovať v pozitívnom trende hospodárenia kraja chce v prípade svojho zvolenia za predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja 62-ročný Milan Belica. Súčasný predseda kraja je v tejto funkcii nepretržite od roku 2001. Kandiduje ako nestraník na kandidátke Smeru-SD s podporou SNS a Agrárnej strany vidieka. Rozhovor s M. Belicom je súčasťou projektu, ... viac »


KOVÁČ: Budovanie infraštruktúry kraja bez eurofondov je nereálne

Stanislav Kováč

06.11.2013 14:38

NITRA – So zámerom získať čo najväčší možný objem financií z európskych fondov v nasledujúcom volebnom období vstupuje do boja o post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja 51-ročný Stanislav Kováč. Dokumentarista a filmár z Nitry je nominantom Zmeny zdola, Demokratická únia Slovenska. Rozhovor so S. Kováčom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje ... viac »


P. OREMUS: Zriadim centrum s komplexnými informáciami o fondoch EÚ

Peter Oremus, kandidát na

06.11.2013 14:35

NITRA – Kandidát na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Peter Oremus kandiduje ako nezávislý. Chce zvýšiť úroveň zdravotnej starostlivosti v kraji, zlepšiť čerpanie zdrojov z fondov Európskej únie a dať viac peňazí na rekonštrukcie ciest. Rozhovor s P. Oremusom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje kandidátov vo voľbách na ... viac »


T. GALBAVÝ: Ak hovoríme o rozvoji regiónu, musíme hovoriť o rozvoji vidieka

Tomáš Galbavý

06.11.2013 14:32

NITRA – Kandidáta na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Tomáša Galbavého podporujú strany Most-Híd, Nová väčšina-Dohoda, OKS, SaS, SDKÚ-DS a SMK. Vo svojom programe presadzuje otvorený a efektívny úrad bez politických nominácií, rýchlejšie opravy ciest, väčšiu podporu cestovnému ruchu a regionálnemu rozvoju. Rozhovor s T. Galbavým ... viac »


KOVÁČ: Budovanie infraštruktúry kraja bez eurofondov je nereálne

Stanislav Kováč

06.11.2013 14:25

NITRA - So zámerom získať čo najväčší možný objem financií z európskych fondov v nasledujúcom volebnom období vstupuje do boja o post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja 51-ročný Stanislav Kováč. Dokumentarista a filmár z Nitry je nominantom Zmeny zdola, Demokratická únia Slovenska. Rozhovor so S. Kováčom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje ... viac »


R. BELOVIČ: Stagnáciu kraja zastaví nová metla a nitriansky dukát

Regan Belovič, kandidát na

06.11.2013 14:23

NITRA - K rozvoju ekonomiky Nitrianskeho samosprávneho kraja by malo prispieť vydávanie paralelnej meny k euru – nitrianskeho dukáta. Zaviesť ho plánuje v prípade svojho zvolenia za predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja 42-ročný Regan Belovič. Plastický chirurg zo Šale je kandidátom strany 7 Statočných – Regionálna strana Slovenska. Rozhovor s R. ... viac »


V. MOKRÁŇ: Prioritou musí byť prepojenie vzdelávania s potrebami trhu práce

Viliam Mokráň, kandidát na

06.11.2013 14:21

NITRA - Stavebný inžinier Viliam Mokráň kandiduje na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) za Kresťanskú ľudovú stranu. K jeho prioritám patrí prepojenie vzdelávania s potrebami trhu práce, efektívna dopravná infraštruktúra a lepšie využívanie eurofondov. Rozhovor s V. Mokráňom je súčasťou projektu, kde TASR predstavuje kandidátov vo voľbách na predsedov VÚC. viac »


R. DICK: Do spoločenského a politického života chcem zaangažovať kresťanov

Robert Dick

06.11.2013 14:17

NITRA - Zaangažovať kresťanov do spoločenského a politického života je prioritou volebného programu 49-ročného Roberta Dicka, kandidáta na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja. Pedagóg z Komárna je nominantom Magnificat Slovakia. Rozhovor s R. Dickom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje kandidátov vo voľbách na predsedov vyšších územných celkov (VÚC). viac »


Frešo dostal papuču: Pozrite si prvé kuriozity zo župných volieb!

Kuriozíity zo župných volieb.
Foto

22.10.2013 10:45

BRATISLAVA - Voľby županov a poslancov samosprávnych krajov nás čakajú už 9. novembra a tak sa v uliciach i na internete množia kuriózne situácie, ktoré dokáže priniesť iba volebná kampaň. Aktuálne tu máme kandidáta, ktorý asi nevie kam kandiduje, úradníkov, ktorí nevedia vyplniť tlačivo, alebo župana, ktorý vo vlastnom meste schytal papuču. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!