Galérie | Topky.sk

°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Galérie

Najhoršie vianočné FOTO z rodinných albumov: Na tieto skvosty by ich aktéri najradšej zabudli

Foto
26.12.2019 11:08

BRATISLAVA - Vianočné sviatky prinášajú chvíle plné pokoja, kedy by sa mali ľudia zastaviť a užiť si čas so svojimi najbližšími. Nezriedka sa však postará aj o kuriózne momenty spod či spred vianočného stromčeka, na ktoré by jeho aktéri možno v súčasnosti najradšej zabudli. viac »

Nežná revolúcia 1989 vo veľkej FOTOGALÉRII: Zlomové momenty, takto sa písali dejiny demokracie

Nežná revolúcia 1989 vo

17.11.2019 09:00

BRATISLAVA/PRAHA - Pre udalosti konca roku 1989 sa na Slovensku zaužíval názov Nežná revolúcia. Pod vplyvom diania 17. novembra na pražskej Národnej triede vzniklo hnutie Verejnosť proti násiliu (VPN) a 27. novembra sa Slovensko pripojilo ku všeobecnému generálnemu štrajku. V polovici decembra sa moci ujala vláda národného porozumenia a v prvých slobodných ... viac »


FOTOGALÉRIA z nočnej bitky chuligánov: Zničené centrum Bratislavy, výtržníci skončili v putách

FOTOGALÉRIA z nočnej bitky

11.07.2019 08:40

BRATISLAVA - V turistickom centre Bratislavy sa v nočných hodinách odohrala bitka, ktorá zamestnala množstvo policajtov, ťažkoodencov aj záchranárov. Do seba sa pustili fanúšikovia viacerých zahraničných futbalových klubov, ktorí zjavne neprišli na Slovensko iba povzbudiť svojich hráčov, ale aj dať si navzájom "do tela". Chuligáni brali, čo im prišlo ... viac »


ARCHÍVNA FOTOREPORTÁŽ: Koniec školského roka a rozdávanie vysvedčení v Bratislave

ARCHÍVNA FOTOREPORTÁŽ: Koniec školského

28.06.2019 21:00

BRATISLAVA - Na koniec školského roka sa určite najviac tešia samotní žiaci, ale aj pre rodičov je to signál, že je načase zvoľniť pracovné tempo a dopriať si s deťmi trochu dovolenkového oddychu. Predtým však treba ešte absolvovať onen slávnostný deň preberania vysvedčenia, kedy sa patrí učiteľom poďakovať za celoročnú námahu pekným kvetom. Aspoň tak ... viac »


FOTOREPORTÁŽ z inaugurácie prezidentky Zuzany Čaputovej: Takto prebiehal jej veľký deň

FOTOREPORTÁŽ z inaugurácie prezidentky

16.06.2019 12:15

BRATISLAVA - Slovensko má od včera novú prezidentku. Stala sa ňou právnička a aktivistka Zuzana Čaputová, ktorá v druhom kole volieb koncom marca porazila Maroša Šefčoviča. Stala sa tak prvou ženou na čele našej krajiny od vzniku jej samostatnosti v roku 1993. Pripomeňme si tento slávnostný deň prostredníctvom fotoreportáže, ktorá zachytáva, ako inaugurácia prebiehala. viac »


Honosný banket na počesť Trumpovej návštevy v Británii: FOTO lesku, okázalosti a hádajte, kto neprišiel

Honosný banket na počesť
Video

04.06.2019 13:55

LONDÝN - Prezident USA Donald Trump priletel v pondelok na trojdňovú návštevu Veľkej Británie. Významného hosťa čakajú viaceré protokolárne akcie, ale aj rokovanie s odstupujúcou premiérkou Theresou Mayovou. Včera večer si spolu so svojou rodinou užil veľkolepý banket, ktorého hostiteľkou v londýnskom Buckinghamskom paláci bola 93-ročná britská kráľovná ... viac »


Býval večne v rukách kukláčov, dnes kandiduje za prezidenta: Fotogaléria Mariana Kotlebu

Marian Kotleba
Foto

31.01.2019 08:22

BRATISLAVA - Jeho začiatky sa spájajú prevažne s protestmi, pri ktorých vykrikoval hanlivé heslá a pozdravy. Napokon skončil v rukách polície a dnes je ako predseda strany Ľudová strana Naše Slovensko v parlamente kandidátom na prezidenta. Pozrite si fotogalériu Mariana Kotlebu. viac »


Prvý muž Smeru do prezidentských volieb: Fotogaléria Maroša Šefčoviča

Maroš Šefčovič
Foto

31.01.2019 08:20

BRATISLAVA - Po dlhom čakaní sa Smer rozhodol predstaviť svojho kandidáta do prezidentských volieb. Je ním vysokopostavený diplomat Európskej únie Maroš Šefčovič. Toto je jeho fotogaléria. viac »


Environmentálna aktivistka v boji s nespravodlivosťou: Zuzana Čaputová na fotografiách

Zuzana Čaputová ohlásila svoju
Foto

31.01.2019 08:19

BRATISLAVA - Zuzana Čaputová tvorí ďalšiu časť spektra občianskych kandidátov na post prezidenta. Bola členkou hnutia VIA IURIS, bojovala proti pezinskej skládke s iniciatívou "Skládka nepatrí do mesta" a je podpredsedníčkou strany Progresívne Slovensko. Predstavujeme fotogalériu Zuzany Čaputovej. viac »


Mandátový rekordman a symbol revolučných zmien: Fotogaléria Františka Mikloška

František Mikloško
Foto

31.01.2019 08:18

BRATISLAVA - Dlhoročný člen KDH a ikonická tvár Nežnej revolúcie v roku 1989. V parlamente pôsobil neuveriteľných 20 rokov od roku 1990 do roku 2010. Vitajte vo fotogalérii Františka Mikloška - kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky. viac »


Predstaviteľ maďarských menšín na Slovensku: Fotogaléria Bélu Bugára

Béla Bugár
Foto

31.01.2019 08:17

BRATISLAVA - Fotogaléria Bélu Bugára. Niekdajšieho lídra slovenských Maďarov počas vedenia SMK a líder súčasného hnutia Most-Híd, ktorý má ambície stať sa slovenským prezidentom. viac »


Vedec a spoluzakladateľ strany SaS: Robert Mistrík na fotografiách

Vedec a spoluzakladateľ strany
Foto

31.01.2019 08:16

BRATISLAVA - Je podľa prieskumov najfavorizovanejším kandidátom na post prezidenta krajiny. Má na konte množstvo ocenení v rámci vedeckého prínosu a bol aj pri zrode strany Richarda Sulíka Sloboda a Solidarita. Predstavujeme vám fotogalériu Roberta Mistríka. viac »


Prezidentský kandidát Štefan Harabin na fotografiách: Mečiarov minister spravodlivosti

Na snímke prezidentský kandidát
Foto

31.01.2019 08:15

BRATISLAVA - Pozrite si fotogalériu života bývalého podpredsedu vlády, predsedu sudcu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti Štefana Harabina, ktorý sa momentálne uchádza o kreslo prezidenta. viac »


FOTOREPORTÁŽ Vo voľbách odovzdali svoje hlasy premiér, exprezidenti i Kiska: Odkazy voličom

V komunálnych voľbách volili
FotoVideo

10.11.2018 21:59

BRATISLAVA - Slováci si dnes volia primátorov, starostov a poslancov svojich miest a obcí. K volebným urnám pristúpili aj najvyšší predstavitelia štátu, kandidáti i politici, ktorí vyzvali, aby ľudia šli voliť. Podľa nich sú komunálne voľby dôležité, pretože práve s rozhodnutiami volených zástupcov sa stretávajú najčastejšie. viac »


Slovenská pošta odpredáva majetok: FOTO Chata, rozpadnuté budovy a dom za 24 eur

Slovenská pošta predáva administratívne

15.10.2018 05:55

BRATISLAVA - Slovenská pošta odpredáva svoje budovy, pozemky i garáže, ktoré už nemajú ďalšie využitie. Pošta patrí na Slovensku k najväčším zamestnávateľom a kým v minulosti mala pobočku takmer v každom meste, dnes odpredáva majetky. Ceny sa pohybujú väčšinou v tisícoch, no na zozname sa nájde aj dom za niečo vyše 20 eur. viac »


NAKA zatkla podozrivých z vraždy Jána Kuciaka: PRVÉ ZÁBERY Razia v Kolárove

NAKA zatkla podozrivých z
Foto

27.09.2018 12:13

BRATISLAVA/KOLÁROVO - Dnes v ranných hodinách elitná jednotka NAKA zadržala niekoľko ľudí, ktorí sú podozriví z vraždy Jána Kuciaka a jeho partnerky. Minimálne u jedného z nich našli zbrane. Akcia prebiehala v Kolárove na niekoľkých miestach. Medzi zadržanými je aj expolicajt Tomáš. Prehľadali aj dom jeho bratranca Miroslava. Na mieste stále zasahuje ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Demonštrácia sily na najväčšom ruskom vojenskom cvičení VOSTOK 2018

FOTOREPORTÁŽ Demonštrácia sily na

14.09.2018 19:00

MOSKVA - Vo východoázijskej časti Ruska sa v utorok začali najväčšie manévre ruských ozbrojených síl od konca studenej vojny, do ktorých bolo povolaných takmer 300-tisíc vojakov. Do cvičenia Vostok (Východ) 2018 sa podľa oficiálnej správy armádneho velenia zapojilo aj 36-tisíc tankov a obrnených vozidiel, viac ako tisíc lietadiel, vrtuľníkov a dronov ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Bývanie, ktoré vám vyrazí dych: To najlepšie z Airbnb

FOTOREPORTÁŽ Bývanie, ktoré vám
Foto

05.03.2018 13:02

BRATISLAVA - Pokiaľ už pomaly začínate plánovať dovolenku, ale ešte nie ste rozhodnutí, kam sa chcete ísť pozrieť, upriamte pozornosť na tieto možnosti ubytovania. Pobyt v nich sa dá totiž sám osebe považovať za takú malú dovolenku. viac »


FOTOREPORTÁŽ Nepoznané zákutia Bratislavy: Takto prežívajú sviatky bezdomovci

FOTOREPORTÁŽ Nepoznané zákutia Bratislavy:

24.12.2017 10:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky roka sú tu. Spoločne si ich užívame v rodinnom kruhu a v teple domova. Nie všetci ale mali v živote toľko šťastia. Pohoda a sviatky pokoja sú aj pre ľudí bez domova. Pozrite sa, ako ich prežívajú. viac »


FOTOREPORTÁŽ Návrat do detstva: Takto sme si užívali letné pionierske tábory

FOTOREPORTÁŽ Návrat do detstva:
Foto

20.12.2017 09:06

BRATISLAVA - Letný tábor je pre deti akousi povinnou jazdou. Rodičia tak majú o starosť menej, kam s deťmi počas prázdnin, a deti zas zažívajú dobrodružstvá, na ktoré spomínajú až do dospelosti. Nasledujúce fotografie vám pripomenú túto etapu života ešte z čias minulého režimu. viac »


PRÁVE TERAZ Šok pri otvorení Vianočných trhov v Bratislave: FOTO Protiteroristické zátarasy

Betónové zátarasy na Vianočných
Foto

24.11.2017 13:20

BRATISLAVA - Hlavné mesto spravilo tento rok obrovské opatrenia. Z obavy teroristického útoku budú bratislavské vianočné trhy lemovať betónové zátarasy. Návštevníci trhov by sa mali vďaka týmto opatreniam cítiť bezpečnejšie. viac »


Najčítanejšie články