Galérie | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Bývanie, ktoré vám vyrazí dych: To najlepšie z Airbnb

Originálne miesta na prespanie

Originálne miesta na prespanie

Foto
05.03.2018 13:02

BRATISLAVA - Pokiaľ už pomaly začínate plánovať dovolenku, ale ešte nie ste rozhodnutí, kam sa chcete ísť pozrieť, upriamte pozornosť na tieto možnosti ubytovania. Pobyt v nich sa dá totiž sám osebe považovať za takú malú dovolenku. viac »

FOTO Najnovšie mapy zločinov na Slovensku: Pozrite sa, kde sa žije najbezpečnejšie

FOTO Najnovšie mapy zločinov
Foto

27.10.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra zverejnilo mapy kriminality za tretí štvrťrok 2016. Za posledné tri mesiace trestná činnosť mierne poklesla. Pozrite sa, ktoré mestá sú v našej krajine najbezpečnejšie a kde si treba dať väčší pozor. viac »


Architekti predstavili výškové projekty: Pozrite sa, ako bude vyzerať Bratislava o 20 rokov

Architekti predstavili výškové projekty:
Foto

26.10.2016 06:45

BRATISLAVA – Bratislava bude mať novú podobu. Magistrát predstavil nové návrhy urbanistického riešenia hlavného mesta, ktoré rátajú s ďalšími výškovými budovami. Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal prezradil, kde by mohli pribudnúť výškové budovy. viac »


Ďalšie škandalózne zistenie o falošnom chirurgovi: Dlhy štátu a biznis s Mečiarovým privatizérom!

Ďalšie škandalózne zistenie o

21.10.2016 09:40

BRATISLAVA - V kauze falošného plastického chirurga sa na povrch vynára jedno prekvapenie za druhým. Ďalším nečakaným odhalením je podnikanie kontroverzného lekára s cudzokrajnými koreňmi. Yassine Ghazi má okrem štátnych dlhov aj zaujímavé biznis spojenie. viac »


FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom štáte: "Iba vôľ a tela verí správam nepriateľa"

FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom

20.10.2016 19:30

BRATISLAVA - Umenie a propagandu jedného z najkontroverznejších období novodobých dejín Slovenska mapuje doteraz najväčšia a zároveň najkomplikovanejšia výstava Slovenskej národnej galérie. Výstava Sen x skutočnosť s podtitulom Umenie & propaganda 1939 – 1945 sleduje prostredníctvom viac ako 1 200 diel postavenie, podoby a funkcie umenia a propagandy ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen, drsná realita na predmestí Los Angeles

FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen,
Foto

16.10.2016 19:40

LOS ANGELES - Fotografka zachytila drsnú realitu predmestia Los Angeles, kde pohľad na zdrogovaných ľudí a bezdomovcov nie je vôbec výnimočným, ale naopak úplne bežným javom. Aj takto môže vyzerať americký sen. viac »


Najsilnejšie momenty pohrebu Michala Kováča: FOTO Takto sme sa lúčili s prvým prezidentom

Najsilnejšie momenty pohrebu Michala
Foto

14.10.2016 12:00

BRATISLAVA – Na Slovensku včera panoval štátny smútok. Nášmu prvému prezidentovi Michalovi Kováčovi sme povedali posledné zbohom. Smútočného ceremoniálu sa zúčastnili mnohé osobnosti politického a kultúrneho života. Pozrite sa, ako prebiehala posledná rozlúčka očami účastníkov pohrebného sprievodu. viac »


Projekt za milión má zmeniť kaštieľ v Rusovciach: FOTO Pozrite sa, ako to tam teraz vyzerá

Projekt za milión má

13.10.2016 00:01

RUSOVCE - Kaštieľ v Rusovciach sa možno v najbližších rokoch konečne dočká svojej rekonštrukcie. Nádherná neogotická kultúrna pamiatka spolu so záhradným parkom, sa momentálne môže pochváliť jedine svojim chátraním a ruinami. viac »


Svet oslavuje najkrvavejší sviatok na FOTO: Moslimovia riskujú vlastný život, zraňujú aj deti

Svet oslavuje najkrvavejší sviatok
Foto

11.10.2016 08:29

BAGDAD/NAÍ DILLÍ/BEJRÚT - Sviatok Ašúra. Tak označujú krvavý rituál šiítski moslimovia, počas ktorého sa muži hromadne bičujú na uliciach. V rámci desaťdňového sviatku v mesiaci Muharram veriaci vyjadrujú smútok nad smrťou vnuka proroka Mohameda, imáma Husajna v meste Ahmadabád. viac »


Legendárne lego je pripravené na svojich priaznivcov: FOTO Výstava, ktorá poteší aj dospelých

Legendárne lego je pripravené
Foto

29.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Začala sa premiérová výstava lega s názvom Kocky na cestách. Lego stavebnice pozná snáď každý. Ide o svetový fenomén, ktorý milujú deti aj dospelí takmer 50 rokov. Stavebnice na vysokej úrovni si obľúbi každý. V priestoroch bratislavského design factory môžete vidieť tie najkrajšie stavby. viac »


FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných táborov z II. svetovej vojny na Slovensku

FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných

28.09.2016 06:00

BRATISLAVA - Slovenský národný archív zverejnil na svojej webstránke ukážky fotografií, ktoré boli nájdené pri revízii filmotéky v roku 2015. Ide spolu približne o 680 kusov z obdobia rokov 1939-1945, dokumentujúcich pracovné tábory Židov v Seredi, Novákoch, Vyhniach a na ďalších miestach. Zábery sa zachovali na sklenených, resp. plastových negatívoch ... viac »


Exkluzívne FOTO z príchodu najmocnejších ľudí Európy: Väčšina s úsmevom, Orbán odutý!

Exkluzívne FOTO z príchodu
Foto

17.09.2016 19:56

BRATISLAVA – Deň po tom! Aj tak sa dá nazvať momentálna situácia, kedy sa Bratislava vracia do starých koľají. Najvyšší predstavitelia po summite EÚ, ktorý sa konal včera počas celého dňa v našom hlavnom meste, sa vrátili do svojich zemí. Prinášame vám chronologicky zoradené zábery z príchodov európskych delegácií. viac »


EXKLUZÍVNE po prvý raz: Nazrite do kroniky VIP hostí bratislavského letiska

EXKLUZÍVNE po prvý raz:

15.09.2016 00:01

BRATISLAVA - Letiskom M. R. Štefánika v Bratislave už preletelo mnoho známych osobností. Herci, speváci, športovci, tí všetci sa podpísali do kroniky, do ktorej teraz môžete po prvýkrát nazrieť aj vy. viac »


Najkrajšie FOTO zo svetovej meteorologickej súťaže: Počasie, ako ste ho ešte nevideli!

Najkrajšie FOTO zo svetovej
Foto

05.09.2016 20:30

ŽENEVA - Svetová meteorologická organizácia vyhlásila súťaž, v ktorej hviezdi matka príroda a hýri vo všetkých farbách. Pozrite si výber desiatich fotografií, ktoré najviac zaujali pozorné oko poroty zloženej z odborníkov a profesionálnych fotografov. viac »


FOTOREPORTÁŽ Andrej navštívil zakázanú zónu v Černobyle: Nový dovolenkový hit

FOTOREPORTÁŽ Andrej navštívil zakázanú
Foto

15.08.2016 00:00

BRATISLAVA/KYJEV – Po 30 rokoch od jednej z najväčších nukleárnych katastrof vyzerá mesto Pripiať pri elektrárni Černobyľ ako mesto duchov. Možno aj preto priťahuje nekonvenčných turistov, ktorí chcú vidieť dielo apokalypsy zblízka. Keď sa Andrej z Bratislavy dozvedel, že existuje cestovka, ktorá ponúka zájazd do zakázanej zóny, ani na chvíľu nezaváhal. viac »


FOTOREPORTÁŽ Kedysi vyhlásený swingers klub: Pozrite, ako vyzerá opustený dom neresti dnes

FOTOREPORTÁŽ Kedysi vyhlásený swingers
Foto

10.08.2016 22:00

STAFFORDSHIRE - Toto sú snímky kedysi obľúbeného a vyhláseného swingers clubu, kam dochádzali dospelí za šteklivou zábavou. Predtým, než ho v roku 2007 zavreli, patril tento klub s bazénom, saunou a niekoľkými špeciálnymi izbami k tým najčistejším a najkvalitnejším zariadeniam svojho druhu. viac »


FOTO Polícia zverejnila štatistiky kriminality: Prekvapenie! Bratislava stráca prvenstvo

policajné hliadky, kontrola
Foto

22.07.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra SR zverejnilo štatistiku kriminality za prvý polrok 2016. Pozrite sa do máp a presvedčte sa, či žijete v bezpečnej časti Slovenska, alebo by ste si vo vašom okolí mali dávať väčší pozor. viac »


Legendárna slovenská rieka, ako ju už nikto neuvidí: Najkrajšie historické FOTO Dunaja

Legendárna slovenská rieka, ako
Foto

17.07.2016 11:25

MARTIN - Naša najväčšia rieka a druhá najdlhšia európska rieka, pretekajúca desiatimi štátmi Európy. Tajomný, pomalý aj dravý. Niekedy čistučko priezračný a prinášajúci život, inokedy kalný, hukotajúci a desivo mútny, prinášajúci smrť. Nemecký, rakúsky, srbský, bulharský, maďarský, rumunský, ukrajinský, chorvátsky, moldavský ale aj náš Dunaj slávi 29. ... viac »


Tragická noc v Nice, bábika vedľa detského telíčka: FOTOREPORTÁŽ, ktorá trhá srdcia

Tragická noc v Nice,
Foto

15.07.2016 11:30

NICE - Európa sa opäť zmieta v slzách. Šialenec zaútočil vo francúzskom letovisku na nevinných. V Nice prišlo o život 84 ľudí, medzi ktorými sú aj deti, stovky je zranených, takmer dvadsiatka je vo vážnom stave. Prinášame srdcervúce fotografie z miesta neopísateľného nešťastia. viac »


FOTOREPORTÁŽ Udalosť roka v Bratislave: Poznáme človeka, ktorý prešiel cez Dunaj prvý

FOTOREPORTÁŽ Udalosť roka v
Foto

19.05.2016 13:59

BRATISLAVA - Na novom Starom moste bola pred obedom riadna tlačenica. Dnes sa po ňom Bratislavčania mohli slávnostne prejsť prvý raz. Máloktorý z nich mal však toľko šťastia ako Miloš (29), ktorý sa dostal na druhý breh prvý. Topkám opísal, aká vládla na mieste atmosféra. viac »


Slováci sa dotýkali neba: FOTO Peter Hámor zdolal ďalšiu himalájsku pýchu (8 163 m)

Slováci sa dotýkali neba:
Foto

15.05.2016 08:50

BRATISLAVA/KÁTHMANDU – Peter Hámor (51) sa môže pochváliť ďalším vrcholovým výstupom. Podarilo sa mu zdolať viac ako osemtisíc metrov vysokú himalájsku pýchu Manaslu. Na svoju trinástu osemtisícovku vystúpil už tradične, bez kyslíkového prístroja. Pozrite si najlepšie fotografie z expedície. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.