°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Býval večne v rukách kukláčov, dnes kandiduje za prezidenta: Fotogaléria Mariana Kotlebu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Marian Kotleba
Marian Kotleba
31.01.2019 08:22

BRATISLAVA - Jeho začiatky sa spájajú prevažne s protestmi, pri ktorých vykrikoval hanlivé heslá a pozdravy. Napokon skončil v rukách polície a dnes je ako predseda strany Ľudová strana Naše Slovensko v parlamente kandidátom na prezidenta. Pozrite si fotogalériu Mariana Kotlebu.


Na snímke Marian Kotleba ako vodca pospolitosti 28. augusta 2005 na mítingu v Banskej Bystrici.
Na snímke Marian Kotleba
Zdroj: SITA/Jano Šperka

Zľava pobočník vodcu strany Ján Kopúnek a vodca Marian Kotleba na tlačovej konferencii Slovenskej pospolitosti 31. októbra 2005.
Zľava pobočník vodcu strany
Zdroj: SITA/Nina Bednáriková

Do areálu Múzea SNP v Banskej Bystrici sa počas osláv 62. výročia SNP 29. augusta 2006 pokúsil dostať vtedajší vodca Slovenskej pospolitosti Marian Kotleba spolu s približne 15 jeho priaznivcami. Policajti ich však do areálu nepustili a asi po piatich minútach zatkli a odviezli na výsluch.
Do areálu Múzea SNP
Zdroj: SITA/Dušan Hein

Bývalý predseda Slovenskej pospolitosti Marian Kotleba počas zhromaždenia pred budovou Prezidentského paláca na Hodžovom námestí 17. novembra 2007.
Bývalý predseda Slovenskej pospolitosti
Zdroj: SITA/Michal Burza

Bývalého vodcu Slovenskej pospolitosti Mariana Kotlebu a niekoľko aktivistov predviedla 17. novembra 2006 polícia po tom, čo odmietli opustiť priestor pred Prezidentským palácom v Bratislave.
Bývalého vodcu Slovenskej pospolitosti
Zdroj: TASR - Miroslav Košírer

V Bratislave pred Prezidentským palácom 14. marca 2009 uskutočnilo stretnutie nacionalistov pri príležitosti 70. výročia prvej Slovenskej republiky. Na snímke policajti zatýkajú bývalého vodcu Slovenskej pospolitosti Mariana Kotlebu potom, čo do mikrofónu zakričal hanlivý pozdrav.
V Bratislave pred Prezidentským
Zdroj: TASR – Štefan Puškáš

Na snímke Marián Kotleba v priestoroch parlamentu 17. novembra 2010.
Na snímke Marian Kotleba
Zdroj: TASR - Martin Baumann

20. decembra 2013 v Banskej Bystrici počas slávnostného zasadnutia zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja sa ujal svojej funkcie novozvolený predseda Marian Kotleba.
20. decembra 2013 v
Zdroj: TASR - Dušan Hein

Snímka z odovzdávania osvedčení o zvolení poslanca do NR SR v sále Ústavy v historickej budove NR SR na Župnom námestí 11.marca 2016 v Bratislave.
Snímka z odovzdávania osvedčení
Zdroj: TASR - Martin Baumann


Najčítanejšie články