Pocisková sa na Štumpfovú nehrabe: Chýbajú jej prsia! | Topky.sk

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Pocisková sa na Štumpfovú nehrabe: Chýbajú jej prsia!

Nela, čo ty tu chceš?
Nela, čo ty tu chceš?
02.05.2010 13:00

BRATISLAVA – Inšpirovala sa?! Herečka Nela Pocisková (19) sa v poslednom kole tanečnej súťaže Let´s Dance predviedla v odvážnom kostýme. V podobnom kedysi zožala úspech aj tanečnica Katarína Štumpfová (24). Šaty oboch slečien sa na seba síce ponášali, no mladej herečke v nich čosi chýbalo!


Strapcové „šatičky“ sú v súťaži Let´s Dance očividne veľmi obľúbeným kúskom. Naposledy si ich obliekla Nela, ktorá sa akoby nechala inšpirovať Katarínou Štumpfovou. Práve táto tanečnica sa totiž minulý rok objavila na parkete v podobných šatách.

Ako však vidno, na oboch dámach vyniká strapcovitý kostým inak. Nela v ňom pôsobí skôr ako neviniatko, Katka zasa ako dračica, z ktorej srší sexepíl na všetky strany. Spôsobené to je najmä dekoltom. Zatiaľ čo Štumpfovej minulý rok prsia takmer vypadli z výstrihu, Pocisková sa takého niečoho vôbec nemusí obávať. Skrátka, mladé dámy sa v tejto oblasti nemôžu zrovnávať. Ktorej sekli šaty viac? Zahlasujte v ankete pod článkom.Ktorej z dám podľa vás strapcové šaty viac pristanú?

Kataríne Štumpfovej

50%

Nele Pociskovej

34%

Obom

16%

Počet hlasov: 1738

Galéria

Nela zatancovala v podobných Z Katky sexepíl doslova Nela zatancovala v podobných Katka Štumpfová a Juraj

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TG, tv markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články