°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Nenásytná Madonna: Ulovila si ďalšieho zajačika!

Jon Kortajarena a Madonna
Jon Kortajarena a Madonna
09.02.2010 22:30

NEW YORK - Mladé mäsko jej zachutilo! Len pred pár dňami dostala speváčka Madonna (51) kopačky od svojho exmilenca Jesusa Luza (23) a už má vyhliadnutého ďalšieho zajačika. Žeby v mladých sexi modeloch hľadala vnútornú krásu?


Dlho nesmútila! Nedávno odkopnutá hviezda sa z rozchodu s brazílskym modelom Jesusom Luzom otriasla naozaj rýchlo. Už o pár dní neskôr okato flirtovala s iným mužom. Je to opäť model a opäť o desaťročia mladší! Jon Kortajarena (24) bol zo záujmu svetovej hviezdy trochu v rozpakoch. "Jon sa z jej pozornosti cítil trochu nesvoj, ale bol potešený," prezradil jeden zo svedkov ich stretnutia. Madonna si údajne o svojom novom objekte už čo-to zisťovala a je pripravená využiť svoj vplyv pre dobro jeho kariéry. A kam vezme speváčka svoju novú hračku na rande? Vraj si z neho urobí doprovod na rôzne spoločenské akcie v New Yorku.

Nenásytná Madonna: Ulovila si

Zdá sa, že Madonne vzťahy s výrazne mladšími sexy mužmi vyhovujú. A to napriek tomu, že sa s ňou jej predchádzajúci milenec kruto rozšiel a urazil tak speváčkine city. "Je rozčúlená a cíti sa zahanbená. Myslí si, že by jej mal byť vďačný za svoj úspech v modelingu a a teraz volá všetkým svojim známym návrhárom, aby ho viac nevyužívali pri svojich zakázkach," prezradil zdroj blízky Madonne krátko po rozchode. Urazená Madonna však už asi zabudla na túto zradu a sústredí sa na lov nového krásavca!Ktorý z dvoch Madonniných zajačikov sa vám páči viac?

Jesus Luz

27%

Jon Kortajarena

73%

Počet hlasov: 425

Galéria

Nástroje k článkuFOTO: isifa©, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články