Najpikantnejšie filmové scény: Takto sa odhalili slovenské herečky! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Najpikantnejšie filmové scény: Takto sa odhalili slovenské herečky!

24.01.2009 15:00

BRATISLAVA – Nehanbia sa! Aj najnovší film Tango s komármi dokazuje, že herečky sa vyzliekajú nielen v Hollywoode. Topky.sk vám prinášajú pikantné zábery známych Sloveniek!


Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Karin Haydu (31) – Moderátorka a herečka sa pred kamerami odhalila už ako šestnásťročná! V dráme Herodes a Herodias (1993) síce odhalila len zadok, ale túto minimálnu nahotu si sama „vydupala“. Podľa scenára totiž mala odhaliť oveľa viac. Scéna, ako vychádza z vane, nakoniec na plátne trvá len niekoľko sekúnd.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Katarína Hasprová (36) – Poznáme ju najmä ako speváčku, no jej otec Pavol Haspra v nej pre film Všetci ľudia budú bratia (1996) videl aj herečku. A práve on ju aj „vyzliekol“. Katarína totiž dostala úlohu barovej tanečnice, ktorá predvádza striptíz. V komparze pritom bolo množstvo mladých vojakov, no hanblivosť musela ísť bokom.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Zdena Studenková (54) – Jedna z najznámejších slovenských herečiek s nahotou evidentne problém nemá. Odhalila sa vo filmoch Anděl svádí ďábla (1988) či Milenec lady Chaterleyovej (1998). Úplne celú nahú postavu ukázala Studenková v roku 1987 vo filme Tiene v raji, kde si zahrala s Michalom Dočolomanským. Naša snímka pochádza z filmu Uličky stratených snov (1985).
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Magda Vášáryová (60) – Herečka, ktorá je teraz političkou, sa tiež vyzliekla vo viacerých snímkach. Najznámejšie sú Postřižiny (1980) a v tom istom roku zhodila šaty aj vo filme Temné slnko. No už dva roky predtým ukázala svoje pôvaby v Pustom dvore (1978). Boli to jej prvé odhalené scény a nerobilo jej problém takto pokračovať aj v ďalších filmoch.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Soňa Valentová (62) – Krásna matka krásnej Katky Hasprovej. Soňa Valentová nakrútila nahé scény už v roku 1969. Išlo o film Kladivo na čarodejnice. Neskôr jej nahotu režíroval jej manžel Pavol Haspra v snímku Zločin a pokánie (1982). „Naozaj krásna žena! Dokonca by som povedal, že jej tých 13 rokov i materstvo prospeli,“ znie internetový komentár Valentovej nahých záberov.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Diana Mórová (38) – Podľa medializovaných informácií sa vo filme Polčas rozpadu nechala zastupovať dablérkou. No už predtým v poviedkovom cykle Martina Šulíka Praha očima (1999) ukázala všetko, keď úplne nahá vystupovala z jazera. A aj v najnovšom filme Tango s komármi odhalila divákom svoj zadok. „Pokiaľ je herečka mladá a pekná a obnaženie má význam, tak by sa nemala žiadna hanbiť,“ znie Mórovej názor.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Henrieta Mickovičová (41) – V celej svojej kráse sa predviedla vo filme ... kone na betóne (1995) a nahé scény predviedla aj o tri roky neskôr v dráme Tábor padlých žien. Dnes sa však už k vyzliekacím scénam nestavia tak pozitívne. Podľa vyjadrení, ktoré poskytla médiám, by o súhlase s podobnými zábermi teraz musela veľmi dlho rozmýšľať.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Táňa Pauhofová (25) – Mladý slovenský talent neobišli ani eroticky ladené scény. Pri milovaní s Jankom Kronerom v Polčase rozpadu sa plátnom mihnú aj nahé Tánine prednosti. No ukázala ich už aj skôr, v romantickej dráme Kousek nebe (2005). Tam si zahrala hlavnú úlohu mladej väzenkyne, ktorá za múrmi väzenia prežívala svoju lásku.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Anna Šišková (48) – Herečka sa vyzliekla ako tridsaťpäťročná pod režisérskym dohľadom svojho manžela Juraja Nvotu. No nahá nebola len vo filme Dušička (1995), o tri roky neskôr ju totiž opäť vyzliekol Nvota vo filme Priateľstvá padajúceho lístia. A rovnako malý problém s nahotou majú aj Šiškovej dcéry Dorota a Tereza.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Dorota Nvotová (26) – Tričko si vyzliekla v najnovšom filme svojho nevlastného otca Juraja Nvotu Muzika (2007). A hoci Dorota tvrdí, že s nahotou má vždy problémy, prsia ukázala už vo svojom prvom hereckom pokuse vo filme Dévčátko (2002).
Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Katarína Brychtová (41) – Moderátorka Pošty pre teba v sebe ukrýva riadnu vášeň. Von ju pustila pred americkými filmármi, s ktorými nakrútila film Vášnivé známosti. Keď sa koncom roka 2007 snímky z tohto filmu objavili na internete, herečka a moderátorka nebola práve nadšená. Vyhlásila, že podobné zábery by už nenakrútila. Spolu s ňou sa vo filme objavili Milan Bahúl, Miro Noga a Zuzana Fialová.
Najpikantnejšie filmové scény: Takto

Zuzana Kanócz (28) – Tentoraz prinášame záber zo seriálu. Zuzana Kanócz si v Ordinácii v ružovej záhrade ľahla do postele s Mariánom Slovákom. A hoci sa už odhalila v českom filme Román pre ženy, slovenským divákom ponúkla pohľad len na poodhalenú bradavku.

Najpikantnejšie filmové scény: Takto
Naposledy sa vo filme Tango s komármi predviedli vo svojej nahej kráse Diana Mórová (38) a Tereza Nvotová (20). Staršia herečka ukázala svoj zadok v kozmetickom štúdiu, dcéra Anky Šiškovej a režiséra Juraja Nvotu vystavila na obdiv svoje prsia. Odhalenú scénu už hrala aj vo filme Malé oslavy, kde účinkovala spolu s mamou.

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Napíšte nám na tipy@topky.sk!  

Páčia sa vám odhalené Slovenky?

31 % nie
áno 69 %

Hlasovalo: 2951Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Topky.sk, internet

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články