Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

Zlatica Puškárová: Chcem byť mamou!

Zlatica PuškárováGaléria fotiek (28)
Zlatica Puškárová
Zdroj: Nový Čas

BRATISLAVA - Biologické hodiny jej tikajú čoraz hlasnejšie! Moderátorka markizáckej relácie Na telo Zlatica Puškárová (30) v otvorenom rozhovore pre týždenník Život prezradila, že vo svojom veku už myslí na dieťa.


Zunovala sa jej už kariéra? Alebo si tým chce poistiť svojho partnera Patrika Švajdu (35), s ktorým údajne prežívajú ťažkú krízu?

Moderátorka politickej talkshow tento rok oslávila tridsať rokov. A to je vek, keď si už viaceré jej známe či kamarátky z práce zakladajú rodiny a rodia deti. Zrejme aj preto Zlatica cíti, že prichádza to správne obdobie na materstvo. „Už som raz povedala, že po tridsiatke chcem byť aj mamou. Ale ešte mám tých tridsať,“ smeje sa Puškárová, ktorá vraj splodenie potomka nechce odkladať.

Pravý čas na dieťa nastal aj preto, že Zlatica už dosiahla takmer všetko, čo chcela. Je spokojná sama so sebou, s tým, čo v živote dokázala, aj s partnerom Patrikom Švajdom, s ktorým chodí už sedem rokov. A to aj napriek tomu, že práve kvôli Švajdovi si v minulosti prežila svoje. Mnohí ju považovali za ženu, ktorá rozbila rodinu a vzala otca dvom deťom.

„Nebolo to jednoduché obdobie. Ale som taký typ, že sa vyspím a ráno je už fajn,“ priznáva plavovláska, ktorá však s Patrikom zatiaľ sobáš neplánuje. No jedným dychom popiera aj špekulácie o tom, že majú v partnerskom zväzku vážnu krízu. „Náš vzťah je absolútne v poriadku,“ uzavrela rozhodne Zlatica.

ČÍTAJTE V NOVOM VYDANÍ TÝŽDENNÍKA ŽIVOT

 

Zlatica Puškárová: Chcem byť
Galéria fotiek (28)
Viac zo súkromia Zlatice Puškárovej sa dočítate v exkluzívnom rozhovore v najnovšom vydaní týždenníka Život.
   

ŽIVOT už dnes v predaji!
 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články