Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Realitka zverejnila inzerát o predaji starého domu: Jedna FOTO záujemcov totálne vydesila

Zdroj: Realestate.com.au
15.11.2020 21:41

BLACKWOOD - Pohľad na fotky nehnuteľnosti, ktorá je v ponuke istej realitnej spoločnosti, nahnal hrôzu mnohým potenciálnym kupcom. Dom, ktorý sa nachádza na predmestí austrálskeho Adelaide, by totiž mohli filmári pokojne použiť ako kulisu pri nakrúcaní hororového filmu.


Keď realitný agent Peter Jeffrey zo spoločnosti Realestate.com.au zverejnil fotky domu, ktorý je na predaj, vôbec netušil, že vydesia viacerých potenciálnych zákazníkov. Miestami totiž pripomínajú desivé kulisy hororových filmov. Obzvlášť hrôzostrašne pôsobí záber miestnosti, v ktorej sú otvorené dvere a stojí v nich dievčatko v nočnej košeli s macíkom v ruke. 

Realitka zverejnila inzerát o
Zdroj: Realestate.com.au

Realitka zverejnila inzerát o
Zdroj: Realestate.com.au

Ako však neskôr vysvetlil Jeffrey, nejde o živú osobu. "Je to iba tapeta. V dome vychovávali osem dcér a toto bol nápad jednej z nich. V skutočnosti sú to pevné dvere, ktoré boli kedysi posuvné," reagoval na znepokojivé komentáre užívateľov. 

Zanedbaný dom má tri spálne s jednou kúpeľňou. Tí istí majitelia ho vlastnili dlhých 57 rokov. Nedávno sa však presťahovali do domova dôchodcov, a preto je na predaj. Aukcia je naplánovaná na 28. novembra. Jeffrey predpokladá, že sa predá za cenu, ktorá zodpovedá hodnote pozemku s rozlohou viac ako 800 metrov štvorcových. Nový majiteľ bude musieť realizovať rozsiahlu rekonštrukciu, ale iba so súhlasom mestskej rady, pretože nehnuteľnosť susedí s novou prímestskou zónou.  


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články