°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Hostia sa v hoteli stali svedkami vášnivého sexu: Keď ale zistili, kto to robil s kým!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
18.09.2019 08:37

MARYLAND - Chaosom, bitkou a dokonca prestrelkou bol ukončený pobyt dvoch žien v hotelovej izbe v americkom meste Towson. Personál bol totiž nútený dvojicu vyhodiť pre hlučné správanie. Jednej žene sa však takýto postoj nepozdával a dala to patrične najavo. Už čelí viacerým obvineniam a čaká na súdne pojednávanie.


Hlučné správanie donútilo hostí hotela Days Inn zavolať na recepciu, aby niekto urobil poriadok s dvomi ženami. Všetci boli presvedčení o tom, že v izbe, kde boli ubytované, sa odohráva bitka. Vysvetlenie však bolo veľmi prekvapivé, ba priam pikantné. Aktérky totiž uviedli, že sú úplne v poriadku a iba si užívajú sex. Personál ich následne požiadal, aby hotel opustili, čo nakoniec ženy aj urobili.

Muž bol na služobke, keď sa vyspal s neznámou ženou: Infarkt po súloži, šokujúci verdikt súdu

Keď si už v hoteli všetci mysleli, že je incident zažehnaný, všetko sa zvrtlo. Ženy sa totiž vrátili, pretože si jedna z nich zabudla v izbe zabudla mobil. Druhá menom Allison Daughtreyová vzápätí vytasila na ochrankára zbraň. Ten sa ju snažil odzbrojiť. Došlo tak k chaotickému zápasu, ktorý prerušil až výstrel. Rana však našťastie zasiahla iba rám dverí a nikoho nezranila. 

Allison Daughtreyová
Hostia sa v hoteli
Zdroj: Facebook/Baltimore County Police Department

Na výstrel reagoval policajt prechádzajúci okolo a ženu zatkol. To, v akom stave je ochrankár, ktorého rozzúrená návštevníčka počas bitky uhryzla, nie je známe. Tridsaťštyriročná Daughtreyová teraz čelí obvineniu z pokusu o vraždu druhého stupňa, z útokov prvého a druhého stupňa a zo zločinov spáchaných zbraňou. "Keby som chcela niekoho zastreliť, urobila by som to," uviedla Allisson, ktorá čaká na svoj verdikt vo väzení. Dátum pojednávania bol stanovený na 5. októbra. 


Galéria

Ilustračné foto Allison Daughtreyová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články