Tínedžerka (19) si objednala overal z internetu: Keď si ho obliekla... pohľad na FOTO stojí za to! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Tínedžerka (19) si objednala overal z internetu: Keď si ho obliekla... pohľad na FOTO stojí za to!

Chloe Drodgeová
Chloe Drodgeová
Zdroj: profimedia.sk
06.05.2019 16:35

LONDÝN - Tínedžerka Chloe zostala pobúrená, keď jej domov prišiel kus oblečenia, ktorý si objednala cez internet. Mal to byť „pôvabný“ overal pre ženy, ale to, čo mladá žena dostala, sa podobalo skôr na vrece. Na poslednú chvíľu si musela vybrať iný outfit. Predajca sa k prípadu doposiaľ nevyjadril.


FOTO Dievčina (20) si objednala sexi šaty cez internet: Otvorila balík a radosť okamžite vyprchala

Chloe Drodgeová (19) z Hampshiru sa mala v jeden večer stretnúť so svojou najlepšou priateľkou. Preto sa rozhodla, že si kúpi nový kúsok oblečenia. Z internetovej stránky PrettyLittleThing si podľa portálu thesun.co.uk objednala priliehavý dámsky overal krémovej farby.

Tínedžerka (19) si objednala
Zdroj: FB/Chloe Drodge

Keď jej konečne prišiel balík s overalom, zostala šokovaná. Kus oblečenia vyzeral skôr ako „vrece krémovej farby“, než overal. Chloe musela rýchlo premýšľať o náhradnom outfite.

„Na internetovej stránke som narazila na pekný, čipkovaný, krémový overal,“ uviedla Chloe. „Myslela som si, že je to celkom pôvabné a navyše overal obkresľoval postavu,“ vysvetlila.

Tínedžerka (19) si objednala
Zdroj: profimedia.sk

Sklamanie, ktoré nastalo vo chvíli, keď si vytúžený overal obliekla, je neopísateľné. „Dokonca aj materiál bol strašný,“ dodala. Našťastie mala v zálohe náhradný outfit a aj napriek nepríjemnosti si večer užila.


Galéria

Chloe Drodgeová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články