Nedeľa, 17. október 2021. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Horor počas bungee jumpingu: Žena (†33) skočila z mosta, VIDEO zachytilo hrozivý koniec!

Matka troch detí sa chystá na skok.
Matka troch detí sa chystá na skok.
Zdroj: Life.ru/printscreen
12.10.2021 22:55

KARAGANDA - Trojnásobná mama sa zabila pri 25-metrovom skoku po tom, čo lano pre extrémny skok nebolo dostatočne zaistené. Zanechala po sebe manžela a tri deti.


Video nie je vhodné pre maloletých divákov a ľudí s citlivou povahou!

Jevgenija Leontyevová pokojne prekročila okraj strechy hotela v kazašskej Karagande, ale podľa správ jej oporné lano nebolo dobre zaistené. Divákov je možné počuť kričať, pretože šokujúce zábery zachytili okamih strašného pádu, pri ktorom utrpela žena mnohopočetné zranenia.

Obrovská TRAGÉDIA v Ružinove: Výbuchy a požiar v byte! Hasiči našli aj ľudské pozostatky

Horor počas bungee jumpingu:
Zdroj: Life.ru/printscreen

Jevgeniju, ktorá bola skúsená skokanka, previezli do nemocnice, kde pre vážne poranenia hlavy podstúpila operáciu, ale krátko nato bohužiaľ zomrela. Zábery tiež zachytávajú muža, ktorý jej nastavuje popruhy, a potom iný hlas zakričí „Milujem ťa“.

Horor počas bungee jumpingu:
Zdroj: Life.ru/printscreen

Priateľku, ktorá mala tiež skočiť, počuť, ako kričí, keď sa Jevgenijin skok pokazí. Jevgenija narazila na zem a potom ju zotrvačnosť vliekla asi štyri metre a až napokon narazila do blízkeho múrika. Pred tragickým skokom Jevgenija a jej priateľ zverejnili na sociálnej sieti odkazy: „Zaži to“ a „Ideme lietať“.

Horor počas bungee jumpingu:
Zdroj: Life.ru/printscreen

Žena mala manžela, troch chlapcov do 14 rokov, dvoch vlastných a syna príbuzného, ktorý zomrel. Mnoho miestnych sa údajne v nedeľu pripravovalo na extrémne skoky na tom istom mieste.

Horor počas bungee jumpingu:
Zdroj: Life.ru/printscreen

„Pacienta operovali. Bola vykonaná kraniotómia a odstránenie hematómu. Napriek prebiehajúcim lekárskym opatreniam pacientka zomrela," uviedol hovorca miestneho zdravotníctva.

Hrôzostrašné VIDEO! Zábava sa zmenila na tragédiu: Tréner chcel zachrániť kolegyňu, obaja sa utopili

V súvislosti s podozrením na „nedbanlivosť“ zo strany organizátorov zoskoku sa začalo trestné stíhanie pre jej smrť. Maximálny možný trest je 40 dní väzenia.


Galéria

Matka troch detí sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd
VIDEO: YouTube/ Almaty TV

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články