Nedeľa, 1. august 2021. Meniny má Božidara, zajtra Gustáv.

Policajtky riešili muža, ktorý močil na ulici: VIDEO Po nadávkach ich surovo zbil päsťami do tváre!

Mladík z miesta činu ušiel.
Mladík z miesta činu ušiel.
Zdroj: Polícia ČR
27.05.2021 13:28

BRNO - V piatok pred dvomi týždňami si dve strážničky mestskej polície v Brne všimli neďaleko hlavnej stanice muža, ktorý močil na verejnosti. Rozhodli sa ho kvôli priestupku osloviť a problém s ním vyriešiť, no on na to zjavne nebol správne naladený a spustil spŕšku vulgarizmov. Keď sa ho snažili pri odchode z miesta zastaviť, uštedril príslušníčkam niekoľko úderov päsťami do tváre.


Brutálny útok štyroch na jedného: VIDEO Chlapec kráčal proti skupinke na ulici, vyrazili mu zuby

K incidentu došlo 14. mája podvečer. "Po brutálnom útoku sa dokonca agresora pokúsil zadržať aj jeden očitý svedok, ale aj jemu nakoniec dokázať bleskovo zmiznúť. Po napadnutí museli obe zranené ženy so zlomeninami vyhľadať lekárske ošetrenie vo Vojenskej nemocnici," informoval policajný hovorca Petr Vala s tým, že po výtržníkovi je vyhlásené pátranie.

Policajtky riešili muža, ktorý
Zdroj: Polícia ČR

Ide o česky hovoriaceho muža vo veku okolo 35 rokov s výškou približne 180 cm. Mal svetlohnedé vlnité vlasy po ramená a uprostred cestičku. Oblečený bol do modrosivej bundy pod pás, tmavých nohavíc a pod bundou mal sivú mikinu s kapucňou. Na nohách mal obuté športové topánky a v ruke batoh tmavej farby.

Policajtky riešili muža, ktorý
Zdroj: Polícia ČR

"Surový útok je brnianskymi kriminalistami prešetrovaný pre podozrenie zo spáchania trestného činu násilia proti úradnej osobe a ublíženia na zdraví. V prípade odsúdenia hrozí podozrivému až štvorročný pobyt za mrežami," dodal Vala.


Galéria

Mladík z miesta činu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články