Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Manželia sa otrávili zaváranými uhorkami: Ich deti (1, 5) boli v byte s mŕtvolami tri dni

Malé deti žili tri dni v byte so svojimi mŕtvymi rodičmi.
Malé deti žili tri dni v byte so svojimi mŕtvymi rodičmi.
Zdroj: Profimedia
28.10.2020 07:00

MOSKVA - Predstava ako z hororu: Dievčatko (5) a jej brat (1) z ruského Veľkého Kuzjomkina žili v byte tri dni so svojimi mŕtvymi rodičmi. Tí podľa všetkého zomreli v posteli po tom, čo zjedli otrávené kyslé uhorky.


Súrodencov našli v byte znepokojení príbuzní, informujú britské noviny Mirror. Pretože sa rodina nedostavila na večierok, Natalia B. - manželova sestra mu zavolala. Zdvihla to jej 5-ročná neter. Zrejme hlásila, že mama Viktoria (†24) a otec Alexander (†30) dlho spali a ich pokožka sa sfarbila na čierno. Natália sa potom podľa nich dostala do bytu. Natália hneď potom vyrazila do ich do bytu.

Pár mal dve deti.
Zdroj: Profimedia

Teta vyviedla deti z bytu

Po príchode do bytu sa jej naskytol hrozný obraz - Natália našla svojho brata a jeho manželku mŕtvych v posteli. „Keď som ju uvidela, zlomila ma to a zakričala som,“ spomína si na zlú chvíľu. Zavolala na 911, obliekla deti a vyviedla ich z bytu.

Dievčatko a chlapec zjavne žili v byte so svojimi mŕtvymi rodičmi tri dni. Hovorí sa, že matka a otec zomreli po zjedení otrávených uhoriek.

Mladý pár sa asi
Zdroj: Profimedia

Rodičov mali zabiť babkine uhorky

Tlačová agentúra 78.ru uviedla, že otrava jedlom bola pravdepodobne príčinou smrti. Deň predtým dostal muž od svojej babičky nádobu s domácimi kyslými uhorkami. V kuchyni vraj stáli otvorené. V nádobe sa zjavne vyvinul jed botulotoxín, ktorý pár neskôr zabil.


Galéria

Malé deti žili tri Pár mal dve deti. Mladý pár sa asi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články