°C

Sobota, 16. január 2021. Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

Matka sa starala o bábätko: VIDEO Jej dcérka (†2) sa dostala do výbehu s krokodílmi, strašná smrť

Zdroj: YouTibe/Khmer Penh
04.07.2019 21:00

SIEM REAP - Iba dvojročné dievčatko sa minulý víkend stalo obeťou krokodílov na rodinnej farme v kambodžskej provincii Siem Reap. Rom Roath Neary sa nepozorovane vytratila z domu, zatiaľ čo sa jej matka venovala mladšiemu súrodencovi a cez medzeru v plote sa dostala až do výbehu. Z jej telíčka nezostalo nič, zničený otec vytiahol už iba lebku.


VIDEO a FOTOGRAFIE nie sú vhodné pre deti a osoby s citlivou povahou!

Šéf miestnej polície v Siem Reape, poručík Och Sophen, podľa portálu Khmer Times uviedol, že v deň incidentu bolo dievčatko doma iba so svojou matkou. Rodine sa nedávno narodila druhá dcérka a keďže matka bola zaneprázdnená starostlivosťou o bábätko, nevšimla si, že malá Rom zmizla.

Matka sa starala o
Zdroj: YouTibe/Khmer Penh

„Keď sa vrátil domov, nemohol nájsť svoju dcéru v dome,“ povedal poručík Sophen o otcovi dievčatka, ktorý objavil pozostatky v nedeľu okolo desiatej hodiny predpoludním „Vo výbehu krokodílov našiel lebku. Potvrdil, že dcéra spadla do výbehu a že ju krokodíly zabili a nechali len jej lebku.“

Matka sa starala o
Zdroj: YouTibe/Khmer Penh

Poručík Sophen poznamenal, že rodina postavila plot okolo farmy, ale deti by sa cez medzery mohli dostať, čo sa pravdepodobne aj stalo. „Vyjadrujeme svoju sústrasť. Matka v šoku objímala lebku svojej dcéry,“ uviedol. „Vyzývame všetkých, ktorí majú krokodílie farmy, aby venovali pozornosť všetkým členom rodiny, najmä malým deťom,“ dodal na výstrahu.

Matka sa starala o
Zdroj: Polícia Siem Reap


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/Viral Press

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články