Novomanželia sa bavili na svojej svadbe: O pár hodín prišiel okamih, ktorý zrazil ženu na kolená | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Novomanželia sa bavili na svojej svadbe: O pár hodín prišiel okamih, ktorý zrazil ženu na kolená

Chris s manželkou Avril
Chris s manželkou Avril
Zdroj: FB/Chris Mallon
20.06.2019 20:00

EDINBURGH - Chris a Avril Mallonovci si povedali konečne svoje áno a strávili príjemný svadobný deň so svojou rodinou a kamarátmi v hoteli Macdonald Houstoun House v škótskom Uphalle. Keď však všetci hostia odišli, stala sa nehoda, ktorá úplne zmenila ich plány na šťastný manželský život. Po páde zo schodov skončil Chris v umelom spánku a bojuje o život.


Budúca nevesta sa pochválila zásnubným prsteňom: Pri pohľade na FOTO vám udrie do očí niečo iné

Podľa portálu Daily Record išlo spočiatku všetko ako po masle. Ľudia sa v piatok na svadobnej hostine v luxusnom hoteli dobre bavili a keď odišli už aj poslední hostia, pomáhali zamestnanci Chrisovi odniesť dary do ich novomanželského apartmánu, ktorý sa nachádzal v samostatnej budove.

Na vrchole schodov, ktoré viedli ku vchodu, však Chris stratil rovnováhu a hoci sa chcel chytiť zábradlia, prepadol sa z výšky takmer štyroch metrov na dlažbu. Bohužiaľ, utrpel vážne poranenia, kvôli ktorým ho museli lekári uviesť do umelého spánku. Má poranený mozog, pľúca, chrbticu a aj srdce. Navyše sa u neho vyvinula infekcia a je v kritickom stave.

Novomanželia sa bavili na
Zdroj: FB/Chris Mallon

Avril požiadala cez sociálnu sieť, aby sa všetci za jej manžela modlili. V komentároch sa jej dostalo slov útechy a podpory. „Moje srdce je s tebou Avril. Moje myšlienky patria tebe a Chrisovi a rodine,"  napísala Sarah. „Nemôžem prestať myslieť na vás všetkých. Dúfam, že Chris sa čoskoro uzdraví," pridala sa aj Deborah.


Galéria

Chris s manželkou Avril

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články