Budúca nevesta sa pochválila zásnubným prsteňom: Pri pohľade na FOTO vám udrie do očí niečo iné | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Budúca nevesta sa pochválila zásnubným prsteňom: Pri pohľade na FOTO vám udrie do očí niečo iné

Zdroj: Getty Images
16.06.2019 13:17

LONDÝN - Budúca nevesta, ktorá sa chcela na sociálnej sieti pochváliť zásnubným prsteňom, dostala od užívateľov poriadnu nakladačku. Pred zverejnením fotky totiž zabudla na manikúru, a tak krásny šperk pôsobí na jej prstenníku viac komicky ako romanticky.


Pokus o romantickú fotku nevyšiel užívateľke sociálnej siete, ktorá sa chcela podeliť o radosť zo zásnubného prsteňa. Krásny diamantový šperk totiž na jej prste vyzerá tak trochu ako pes na oko, pretože pohľad naň rušia vyrastené neupravené umelé nechty. Autorka záberu chcela očividne zaujať prsteňom, no všetci riešia jej nedokonalú manikúru. 

Budúca nevesta sa pochválila
Zdroj: Facebook/That's It, I'm Nail Shaming

"Ten necht sa snaží asi ujsť pred tým prsteňom," okomentovala príspevok jedna z užívateliek. Niektorí si však myslia, že skutočnosť je trochu iná, pretože tak veľmi vyrastený necht by nemohol byť v takom dobrom stave a žena iba všetko zinscenovala, aby upútala pozornosť. "Keď nechty odrastú, už nevyzerajú takto dobre. A zvláštne je aj to, že jej odrástli iba dva a ostatné má v poriadku," podotkli viacerí. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články