Dvojica sa zoznámila na kresťanskej zoznamke: Mladík spravil po mesiaci niečo šialené | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Dvojica sa zoznámila na kresťanskej zoznamke: Mladík spravil po mesiaci niečo šialené

Zdroj: Facebook/Viktorija Vakulenko
03.06.2019 17:02

LIVERPOOL - Tridsaťštyriročný Christopher Rimmer a jeho rovesníčka Viktorija Vakulenková chystajú svadbu po dvoch mesiacoch od svojho prvého stretnutia. Spoznali sa cez zoznamovaciu webstránku určenú pre kresťanov. Christopher, pôvodom z Liverpoolu, svoju nastávajúcu z Litvy požiadal o ruku po rusky.


Dvojica sa zoznámila koncom marca na stránke "Christian Dating for Free". Prvýkrát sa osobne stretli 22. apríla a už o mesiac neskôr sa Christopher rozhodol, že matku dvoch detí Viktoriju požiada o ruku. Svadba je naplánovaná na 15. júna, svoje medové týždne strávia v španielskej Barcelone.

Dvojica sa zoznámila na
Zdroj: Facebook/Viktorija Vakulenko

Zatiaľ čo Christopher skúšal šťastie na kresťanskej zoznamke už niekoľko rokov, Viktorija mala svoj účet založený len týždeň, keď spoznala svojho budúceho manžela. "Obaja sme trochu čudáci, milujeme vedu, astronómiu, vesmír a hviezdy. Tiež máme radi módu, ale náš najväčší spoločný záujem spočíva vo viere, je to pre nás všetkým," hovorí Rimmer. 

Dvojica sa zoznámila na
Zdroj: Facebook/Viktorija Vakulenko

Podľa jeho slov o svadbe hovorili od prvého stretnutia. Rodinní príslušníci mladých zaľúbencov zostali zaskočení. "Jej rodičia nás naozaj podporili, s mojimi to už bolo horšie. Videl som, ako môjmu otcovu zmizla všetka farba z tváre, keď som mu to povedal. Už sa s tým ale vyrovnal," dodal Christopher. Keď sa mladomanželia vrátia zo svadobnej cesty, plánujú sa usadiť a otvoriť svoj vlastný kostol.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články