°C

Utorok, 7. júl 2020. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

FOTO Trojnásobná mama (†28) podstúpila plastiku zadku: Náhla smrť, pre krásu zomreli viaceré

Danea Plasenciaová.
Danea Plasenciaová.
Zdroj: FB/Danea Plasencia
16.05.2019 21:52

MIAMI - Pod náhlu smrť trojnásobnej mamy sa podpísala tuková embólia. Tá vznikla po tom, ako podstúpila plastickú operáciu zadku. Komplikácie na seba nenechali dlho čakať. Vyšetrovatelia tvrdia, že minimálne dvanásť žien zomrelo na rovnakú príčinu počas rovnakého zákroku.


Rodina zosnulej nevedela, že Danea (28) podstúpila plastickú operáciu. Mladá mama troch malých anjelikov odišla na kliniku Mia Aesthetics v Miami v piatok (10. 5.) ráno. Chcela získať krásny brazílsky zadoček pomocou vlastného tuku. Ten jej odsali z iných partií a aplikovali jej ho do pozadia.    

Danea Plasenciaová
Zdroj: FB/Danea Plasencia


Čítajte aj: Dráma na palube: FOTO Pilota pred odletom zatkli policajti, ohavné zistenie, cestujúci len pozerali


Komplikácie však na seba nenechali dlho čakať. Prišli hneď po zákroku. Žena zmodrala. Hoci bola urýchlene prevezená do nemocnice a lekári spravili všetko, čo bolo v ich silách, zomrela.

Danea Plasenciaová
Zdroj: FB/Danea Plasencia


Muž prišiel s nezvyčajným problémom: Lekári mu museli nakoniec amputovať časť penisu 


Operoval ju plastický chirurg Sergio Alvarez, ktorý je zároveň aj majiteľom a riaditeľom danej kliniky. Hovorí, že pod tragédiu sa podpísala tuková embólia. Žene sa časť tuku dostala do krvného obehu a zastavila jej dýchanie.

Danea Plasenciaová
Zdroj: FB/Danea Plasencia

Vyšetrovatelia zistili, že najmenej dvanásť pacientok zomrelo na rovnakú príčinu počas rovnakého zákroku na rôznych klinikách.

„Náš tím je touto tragédiou zdevastovaný. Každý z našich pacientov je súčasťou našej rodiny. Sme odhodlaní vyšetriť, prečo k tragédii došlo. Budeme transparentní a len čo sa objavia ďalšie podrobnosti, budeme informovať verejnosť,“ reagovala klinika s tým, že každý z jej chirurgov je certifikovaný americkou komisiou pre plastické operácie a podstupuje školenia.


Galéria

Danea Plasenciaová. Danea Plasenciaová Danea Plasenciaová Danea Plasenciaová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články