Tragický osud Anny (†33): Sfušovaná plastika spustila sled nešťastí, najhoršie prišlo na koniec | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Tragický osud Anny (†33): Sfušovaná plastika spustila sled nešťastí, najhoršie prišlo na koniec

Anna Ozhigova so svojím synčekom Glebom
Anna Ozhigova so svojím synčekom Glebom
Zdroj: Profimeda
22.10.2016 12:19

OMSK - Tragický koniec. Mladá mamička ukončila svoj život samovraždou po tom, čo upadla do ťažkých depresií. Dôvodom bola pokazená plastická operácia a následný výsmech od vlastného manžela. Vykonaný čin je o to horší, že so sebou zobrala aj svojho malého synčeka.


Anna Ozhigova (†33) ukončila svoj život jedným z najhorších spôsobov, akým mohla. Vyskočila z okna rodičovského bytu v sibírskom meste Omsk. So sebou v náručí zobrala aj svojho osemročného synčeka Gleba. Telíčko chlapca bolo nájdene v blízkosti jeho matky Anny. Ani jeden z nich pád neprežil.

Tragický osud Anny (†33):
Zdroj: Profimeda

Tragédiu spôsobili depresie vyvolané pokazenou plastickou operáciou a manželovým výsmechom. Ten ju prirovnal k prasaťu a s obľubou na ňu krochkal. Ako k tomu po 12 rokoch poznania prišlo? Jedným zákrokom plastického chirurga, ktorý ju presvedčil o tom, že jej nos jej nepristane a on jej ku krajšiemu dopomôže. Opak sa stal pravdou. 

Milenec urobil kráske (†31) na FOTO najhoršiu vec: Súkromné video vyústilo vo fatálnu tragédiu

Pokazená operácia spustila v živote mladej ženy sled nešťastných okamihov. Od manžela Olega si vyslúžila nepekné slová a dennodenný výsmech. Annini priatelia potvrdili, že práve operácia bola spúšťacím mechanizmom zlyhania jej manželstva. Svojej priateľke sa zverila: "Chirurg ma presvedčil. Hovoril, že zmena bude minimálna," takto zneli Annine zúfalé slová. Sťažovala sa, že sa nemôže usmievať, nosné dierky mala zrazu veľké a podobala sa vraj na prasa.

Manžel krochkal vždy keď ju zbadal. Poznali sa dlhých 12 rokov a on sa začal správať absolútne hlúpo. Nedokázal si na svoju zmenenú manželku zvyknúť. Priznala, že sa sama nevedela stotožniť s tým, ako zrazu vyzerá. Snažila sa celú situáciu riešiť u odborníkov, práve kvôli myšlienke na svoje dieťa. Ani to nepomohlo.

Vzťah manželov sa dostal do naozajstnej krízy. Anna sa veľmi bála, že jej manžel, by po rozvode mohol získať ich spoločného syna do starostlivosti. Jej blízky tvrdí, že to bola posledná kvapka. Anna sa už pred tým podľa jeho slov pokúšala o samovraždu. Jediné, čo naozaj potrebovala bola psychická podpora.

Pred tým ako ukončila svoj život a život svojho synčeka, napísala list na rozlúčku s vysvetlením. "Chcela som pre svojho syna šťastný a pokojný život. Gleb ale vyrastal v hneve."


Galéria

Anna Ozhigova so svojím

Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články