Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Kontroverzná exmoderátorka ako hovorkyňa KDH skončila: Šepká sa o jej budúcnosti, mieri vysoko!

Nataša Žembová
Nataša Žembová
Zdroj: SITA
14.03.2016 10:03

BRATISLAVA - Nataša Žembová skončila na pozícii hovorkyne Kresťanskodemokratického hnutia (KDH). Na tomto poste pôsobila o niečo dlhšie ako rok, hovorkyňou sa stala vo februári 2015. Krátko nato, 5. marca, mala vážnu dopravnú nehodu.


V máji 2015 ju Konferencia biskupov Slovenska (KBS) ocenila za jej postoj k referendu o ochrane rodiny Cenou Andreja Radlinského. V júni vstúpila do KDH a bola zvolená za expertku hnutia pre deti, mládež a rodinu. V parlamentných voľbách kandidovala zo stého miesta. V KDH sa hovorí, že bude kandidovať na podpredsedníčku hnutia. Kresťanskí demokrati sa do NR SR prvýkrát v histórii nedostali.

Žembová kedysi tri roky pôsobila ako rehoľná sestra v misijnej kongregácii služobníc Ducha Svätého. Neskôr sa vydala, dnes má tri deti. Pracovala ako moderátorka RTVS. V televízii pôsobila od roku 2006. Pred minuloročným referendom účinkovala Žembová v spote Aliancie za rodinu, ktorý slovenské televízie odmietli odvysielať. V spote hrala matku chlapca, po ktorého si prišiel adoptívny pár, dvaja homosexuáli. 

Komunikáciu bude mať zatiaľ v KDH na starosť Darius Anton Hatok, ktorý je vedúcim komunikačného oddelenia v KDH


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články