Horor za stenami rodinného domu: Pri Považskej Bystrici našli mŕtvych manželov, mrazivé skutočnosti | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Horor za stenami rodinného domu: Pri Považskej Bystrici našli mŕtvych manželov, mrazivé skutočnosti

V rodinnom dome mal 57-ročný muž zavraždiť svoju manželku.
V rodinnom dome mal 57-ročný muž zavraždiť svoju manželku.
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj
16.10.2019 09:30

POVAŽSKÁ BYSTRICA - V okrese Považská Bystrica došlo k vražde. O desivej správe informovala v stredu ráno trenčianska polícia prostredníctvom sociálnej siete. Horor sa mal odohrať za stenami rodinného domu. O život prišla manželská dvojica. Krv má mať na rukách jeden z nich.


Podľa doterajších informácií, ktoré zverejnila polícia, mal v rodinnom dome zavraždiť svoju manželku 57-ročný muž. Jeho telo potom našli v podkroví toho istého domu. Nejavil známky života. 

K brutálnemu zločinu došlo v tomto rodinnom dome.
V rodinnom dome mal
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Prečítajte si aj: Hororový prípad z Rimavskej Soboty: Máriu (†29) chladnokrvne zneškodnili príbuzné! Mohla prežiť, keby...

"Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ začal trestné stíhanie vo veci zločinu zabitie a vo veci zločinu vraždy," priblížili zástupcovia zákona s tým, že bližšie informácie poskytnú v priebehu dňa.

Obesil sa

V popoludňajších hodinách polícia upresnila, že ženu našli na prízemí rodinného domu. Na tele mala viaceré bodné rany, na hlave rany spôsobené tupým predmetom. Muž sa obesil na elektrickom kábli. "U oboch nebohých bude vykonaná súdna pitva. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania," uzavreli v príspevku.


Galéria

V rodinnom dome mal K brutálnemu zločinu došlo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články