Drsný útok v rodinnom dome: FOTO Terézia na svojho druha vzala tyč, mlátila ho ňou hlava-nehlava | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Drsný útok v rodinnom dome: FOTO Terézia na svojho druha vzala tyč, mlátila ho ňou hlava-nehlava

Opitá družka ho napadla v spánku.
Opitá družka ho napadla v spánku.
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj
16.10.2019 15:00

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – Žena bude stíhaná väzobne. Rozhodol o tom sudca Okresného súdu v Novom Meste nad Váhom. V prípade, že ju súd uzná vinnou, za múrmi väznice si môže odsedieť až tri roky.


V rodinnom dome v okrese Nové Mesto nad Váhom sa odohral surový útok. Terézia (46) podľa doterajších zistení polície fyzicky napadla svojho druha. Ten v tom čase spal. „Udierala ho drevenou tyčou do oblasti rúk, nôh a hlavy. Napadnutému mužovi spôsobila zranenia s dobou práceneschopnosti viac ako sedem dní,“ opísala udalosť hovorkyňa trenčianskeho policajného zboru Elena Antalová.

Opitá družka ho napadla
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj


Čítajte aj: Vyšetrovanie surového útoku na manželov v bratislavskej MHD ukončili: Nespratníci sa možno postavia pred súd 


Ženu novomestskí policajti obvinili z prečinu ublíženia na zdraví. Útočila pod vplyvom alkoholu. „Bol spracovaný návrh na väzobné stíhanie obvinenej. Sudca Okresného súdu v Novom Meste nad Váhom rozhodol, že obvinená Terézia bude stíhaná väzobne,“ uviedla Antalová.

Opitá družka ho napadla
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj
 

Uvedená vec je stále v štádiu vyšetrovania. A v prípade, že ju súd uzná vinnou, hrozí jej trest odňatia slobody na jeden až tri roky.


Galéria

Opitá družka ho napadla Opitá družka ho napadla Opitá družka ho napadla

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články