FOTO Opitý Dávid (18) jazdil s deťmi v lese na štvorkolke: Vrazil do stromu, smrť dievčaťa (†13) | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

FOTO Opitý Dávid (18) jazdil s deťmi v lese na štvorkolke: Vrazil do stromu, smrť dievčaťa (†13)

Po náraze štvorkolky do stromu zomrelo 13-ročné dievča
Po náraze štvorkolky do stromu zomrelo 13-ročné dievča
Zdroj: Facebook - Polícia Slovenskej republiky
11.05.2019 19:42

MARTIN – Mladícka nerozvážnosť môže mať následky, ktoré zmenia osud mnohých ľudí. Svoje o tom už teraz vie aj tínedžer, ktorý veľmi nesprávne vyhodnotil to, čo je prípustné a čo už nie. Život 13-ročného dievčaťa si vyžiadala tragická nehoda, ktorá sa stala v noci z piatka na sobotu v Martinskom okrese.


Fatálna nehoda pri Hronovciach! Desivé FOTO škodovky po náraze do stromu, muž nemal šancu

Ako informoval Policajný zbor SR na sociálnej sieti, opitý 18-ročný mladík, ktorý nie je držiteľom vodičského preukazu, zobral na štvorkolku tri deti. „Po náraze do stromu zomrelo 13-ročné dievča, ďalšie dve deti utrpeli zranenia. Polícia prípad vyšetruje,“ informovala polícia. 

Po náraze štvorkolky do
Zdroj: Facebook- Polícia Slovenskej republiky

"V piatok 10. mája v nočných hodinách mal 18-ročný mladík jazdiť na motorovej štvorkolke bez evidenčného čísla smerom do Jasenskej doliny. Na štvorkolke sa s ním mali viesť ďalší traja spolujazdci a to 13-ročné dievča a dvaja chlapci vo veku 14 a 16 rokov. Počas jazdy v lesnom teréne mal vodič štvorkolky z doposiaľ presne nezistených príčin naraziť do stromu. Pri náraze utrpelo 13-ročné dievča zranenia nezlúčiteľné so životom. Zranili sa aj chlapci a vodič, ktorí vyviazli s bližšie nešpecifikovanými zraneniami," upresnila žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Po náraze štvorkolky do
Zdroj: Facebook- Polícia Slovenskej republiky

Policajti 18-ročnému Dávidovi pri dychovej skúške namerali 0,84 mg/l alkoholu (1,75 promile) v dychu. Navyše zistili, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Prípad prevzala vyšetrovateľka, ktorá začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.


Galéria

Po náraze štvorkolky do Po náraze štvorkolky do Po náraze štvorkolky do Po náraze štvorkolky do

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články