Tragická smrť Jakuba v Miami: FOTO Osudnou sa mu stala cesta z pláže, mrazivé slová svedkov | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Tragická smrť Jakuba v Miami: FOTO Osudnou sa mu stala cesta z pláže, mrazivé slová svedkov

Tragická zrážka v Miami Beach.
Tragická zrážka v Miami Beach.
Zdroj: FB/Jakub K., YouTube/CBS Miami
11.02.2019 18:00

MIAMI BEACH – Jakub odišiel žiť do tropického raja, aby sa mal v živote lepšie. V piatok nadránom ho však zrazilo čierne SUV. Podľa očitých svedkov udalosti bol na mieste mŕtvy. Jeho brat teraz ľudí vyzýva, aby si na seba i svojich blízkych dávali pozor. Zosnulému mladšiemu súrodencovi poslal na onen svet dojemný odkaz.


Smrteľná nehoda sa stala v piatok vo floridskom meste Miami Beach. Podľa hovorcu tamojšej polície Ernesta Rodrigueza k nej došlo o 3:40 ráno miestneho času. Čierne SUV šlo po rušnej ceste Alton Road a na 15. ulici zrazilo chodca, podľa našich informácií Slováka Jakuba. 

Jeden z očitých svedkov udalosti pre tamojšiu televíznu stanicu WFOR-TV opísal, že videl, ako mladík vstúpil na cestu a po zrážke odletel na jej druhú stranu. „Ďalší štyria alebo piati ľudia sa k nemu rozbehli. Aj keď videli, že je mŕtvy, zavolali na 911,“ dodal svedok.

Tragická zrážka v Miami
Zdroj: YouTube/CBS Miami

Šofér SUV zostal na mieste nehody do príchodu polície. Tá potvrdila, že zosnulý muž, ktorého meno dosiaľ nezverejnila, žil v tejto oblasti.

Jakubko, milujeme ťa, odkázal mu brat

Jakub K.
Zdroj: FB/Jakub K.

Podľa našich informácií malo ísť o Jakuba K. zo Slovenska. „Včera v skorých ranných hodinách (9. februára, pozn. red.) mi môjho staršieho brata Jakuba zrazilo auto. Už nie je medzi nami. Svedkovia tvrdia, že bol na mieste mŕtvy. Budeme s ním robiť rozlúčku, keď nám príde domov,“ napísal na svojom facebookovom profile jeho súrodenec. „Ľudia, dávajte si na seba pozor, na vaše rodiny. Všetko, na čom skutočne záleží, sú oni a vy. Ak máte niečo na srdci, povedzte to hneď. Jakubko, milujem ťa. Veľmi mi chýbaš,“ dodal.

Jakub K.
Zdroj: FB/Jakub K.

Smrteľná autonehoda v Írsku


Čítajte aj: Osudnou sa im stala zákruta smrti: FOTO Dojemné gestá pre Patrika (†28) a Aliho (†22)


Prednedávnom sme vás informovali, že život Slovákov v zahraničí vyhasol aj v úvode februára. Kamaráti Patrik (†28) a Ali (†22) sa viezli v striebornej Škode Octavia, no v neslávne známom úseku cesty medzi mestami Dungannon a Moy došlo ku kolízii s dvomi ďalšími autami. 


Galéria

Tragická zrážka v Miami Tragická zrážka v Miami Jakub K. Jakub K. Tragická zrážka v Miami Tragická zrážka v Miami

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: YouTube/CBS Miami

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články