Dráma v metre: Nadrogovaný muž urobil niečo otrasné, VIDEO zachytáva minútu od smrti! | Topky.sk

Pondelok, 25. marec 2019. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Dráma v metre: Nadrogovaný muž urobil niečo otrasné, VIDEO zachytáva minútu od smrti!

Incident na londýnskej stanici metra.
Incident na londýnskej stanici metra.
Zdroj: YouTube/British Transport Police
08.10.2018 20:00

WESTMINSTER – Cestujúci, ktorí čakali v podzemí londýnskeho metra na stanici v Marble Arch, boli svedkami hrôzostrašného incidentu, ktorý zachytili aj kamery. Schizofrenik sotil staršieho muža na koľaje metra, a to tesne pred príchodom vlakovej súpravy. Britské médiá pripomínajú, že duševne chorý muž spáchal v minulosti podobný zločin.


Muž so schizofréniou hodil na koľajnice metra bývalého riaditeľa firmy Eurotunnel. Incident sa stal v podzemnej železnici na stanici Marble Arch v londýnskej štvrti Westminster.

Našťastie, v čase incidentu bol na stanici duchaprítomný 24-ročný cudzinec Riyad, ktorý zhodeného muža vo veku 91 rokov zachránil len minútu pred príchodom metra do stanice.

Incident na londýnskej stanici
Zdroj: YouTube/British Transport Police

Paul Crossley (46), ktorý trpí schizofréniou a paranojou od svojich 17. rokov, privodil seniorovi vážne zranenia. Muž v dôsledku pádu utrpel zlomeninu panvovej kosti a tržnú ranu na hlave.

„Počul som, ako ľudia kričia. Tak som utekal asi 20 metrov a videl som, ako zakrvavený pán Robert leží dole. Skočil som priamo na koľajnice, aby som mu zachránil život,“ povedal Riyad.

Incident na londýnskej stanici
Zdroj: YouTube/British Transport Police

Podobný prípad sa však odohral aj v minulosti. Britský denník pripomína, že rovnaký útočník sa pokúsil zhodiť pod idúci vlak i muža, ktorému sa, našťastie, podarilo udržať rovnováhu. Šokovaný muž sa následne začal so schizofrenikom biť.

Incident na londýnskej stanici
Zdroj: YouTube/British Transport Police


Čítajte aj: Zvrátený prípad: FOTO Žena porodila mŕtve dieťa, roky ho ukrývala v skrinke na vlakovej stanici


Crossley bol 5. októbra odsúdený za pokus o vraždu dvoch ľudí. Porote na súde povedal, že pred útokmi užil kokaín. Tvrdej droge pripísal aj svoje paranoidné stavy. Podľa jeho slov ale nemal v úmysle nikoho zabiť. Svoje obete chcel len vystrašiť.    


Galéria

Incident na londýnskej stanici Incident na londýnskej stanici Incident na londýnskej stanici

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: YouTube/British Transport Police

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články