°C

Sobota, 24. október 2020. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Ďalšia milenka slávneho športovca: Mladú cicu vystriedala táto prsaňa!

Boris Becker
Boris Becker
Zdroj: SITA
26.03.2020 20:00

LONDÝN - Vie si vybrať! Keď sa v médiách prvýkrát objavili správy o tom, že Boris Becker (52) sa rozvádza, hádam každému bolo jasné, že sám dlho nezostane. S bývalou tenisovou hviezdou boli spájané viaceré krásky. Aktuálne sa po jeho boku ukazuje exotická modelka Yoana Montero. Čo poviete, hodí sa k nemu?


Boris Becker je dobre známy nielen milovníkom športu. Zrejme aj preto, že sa o neho celkom rád zaujíma bulvár. Milostný život slávneho tenistu totiž vždy bol pomerne búrlivý. Zdalo sa, že po boku svojej druhej manželky Lily našiel šťastie. Avšak v máji 2018 oznámili svetu, že ich láske je koniec...

V januári tohto roku sme vás na topkách informovali, že Borisovu posteľ zohrieva 32-ročná modelka Layla Powell.  Zdá sa však, že aj tento vzťah je už minulosťou. 

Po boku slávneho športovca sa totiž začala objavovať iná exoticky vyzerajúca kráska. A to rodáčka z Dominikánskej republiky Yoana Montero. Paparazzi ich spolu zvečnili aj pred pár dňami, keď sa vybrali na nákup. 

Boris Becker so svojou aktuálnou milenkou Yoanou Montero.
Boris Becker
Zdroj: profimedia.sk

Yoana Montero sa narodila v Dominikánskej republike a ako 14- ročnú ju na pláži oslovili, aby predvádzala pre istú značku vyrábajúcu džínsy. Nasledovali ďalšie modelingové príležitosti a keď mala 16 rokov odišla žiť do Nemecka. Vďaka exotickému vzhľadu bola ako modelka mimoriadne žiadaná. Pôsobí i na televíznych obrazovkách a moderuje rôzne súkromné akcie. Zúčastnila sa aj súťaže krásy a treba dodať, že okrem pekného zovňajšku má aj dobré srdce. Podporuje totiž viaceré charitatívne projekty. 

Tvoria podľa vás Boris a Yoana pekný pár?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 602Galéria

Boris Becker Boris Becker so svojou  Boris Becker

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články