Štvrtok28. september 2023, meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela

Známa herečka (†35) podľahla vzácnej forme rakoviny: Zostala po nej malá dcérka!

(Zdroj: pixabay)

LONDÝN - Počas minulého roka sa britská herečka Maddy Anholt tešila z narodenia svojej dcéry. Tesne po tom jej však diagnostikovali rakovinu mozgu, s ktorou statočne bojovala. Zákerná choroba však nakoniec zvíťazila a Anholt počas uplynulého týždňa zomrela.

Maddy Anholt sa počas svojho života preslávila vďaka svojmu všestrannému talentu. Na obrazovkách sa pravidelne objavovala v komediálnych programoch, avšak takisto bola ambasádorkou charitatívnej organizácie Women's Aid, ktorá bojuje proti násiliu páchanom na ženách. Napísala tiež 2 knihy zamerané na domáce násilie a toxické vzťahy.

Minulý rok sa jej však zo dňa na deň zmenil celý život. Po tom, čo sa jej narodila dcérka, jej totiž lekári oznámili, že má vzácnu a veľmi agresívnu formu rakoviny mozgu. Jej rodina v uplynulých dňoch založila na stránke GoFundMe konto, kde oznámila veľmi smutnú správu.

„S hlbokým zármutkom vás chceme informovať o smrti Maddy Anholt, našej milovanej dcéry, sestry, kamarátky, manželky a matky. Tento svet opustila 13. septembra vo veku 35 rokov. Možno viete, že krátko po tom, ako minulý rok priviedla na svet svoju dcéru Opal, jej diagnostikovali veľmi vzácnu a agresívnu formu rakoviny mozgu. S odvahou zvládla operáciu a aj liečbu. Na tejto ceste ju sprevádzala jej rodina a oddaný manžel Ben. Posledné týždne strávila v dome rodičov obklopená láskou, pokojom a zvukmi prírody," uviedla jej rodina.

„Sme dojatí a vďační naším priateľom, ktorí nám v týchto ťažkých časoch pomohli. Rovnako tak ďakujeme všetkým doktorom a sestričkám, ktorí sa k nej chovali úžasne. Žiadame vás, aby ste neposielali kvety, ale ak sa vás tento príbeh emočne dotkol, pošlite malý príspevok na tento účet, ktorý bol zriadený na to, aby zabezpečil jej ročnú dcéru Opal," doplnili jej blízki.

Viac o téme: Maddy Anholt
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu