Pondelok25. september 2023, meniny má Vladislav, zajtra Edita

Helena Vondráčková sa vážne ZRANILA: Zrušený koncert... HROZIVÝ PÁD a ZLOMENÉ rebro!

Helena Vondráčková Zobraziť galériu (3)
Helena Vondráčková (Zdroj: TASR/Dano Veselský)

BRATISLAVA - V piatok dopoludnia sa na sociálnych sieťach objavili správy, že Helena Vondráčková ruší koncert. Hoci ju v Havlíčkovom Brodě čakal vypredaný kultúrnym dom, akciu odohrá v náhradnom termíne. No a dnes už je jasné, prečo sa tak stalo. Legendárna česká speváčka totiž spadla zo schodov...

„Helenka nad ránom spadla a udrela sa do hlavy. Zavolali sme radšej sanitku, tá ju previezla na vyšetrenie do nemocnice. Na výsledky čakáme,“ povedal pre český Blesk jej manžel Martin Michal. Túto informáciu potvrdila aj hovorkyňa stredočeskej záchranky.

Tázároveň dodala, že žena, ktorú prevážali do nemocnice, mala pomliaždené ramená a chrbát. „Okolo štvrť na desať dopoludnia sme zasahovali v Řitce. V starostlivosti sme mali ženu, ročník 1947, s pomliaždeným ramenom a chrbtom. Po ošetrení bola prevezená na ďalšie vyšetrenie do Ústrednej vojenskej mocnice v Prahe,“ uviedla pre Blesk.

Helena Vondráčková na oslavách
Zobraziť galériu (3)
Helena Vondráčková na oslavách MDŽ  (Zdroj: Topky/Vlado Anjel)

No a nezostalo len pritom. Ako sa ukázalo, Vondráčkovej pád sa nezaobišiel ani bez vážnejších následkov. 76-ročná speváčka pri úraze utrpela aj zlomeninu. „Bohužiaľ mám zlomené rebro a som pod práškami na bolesť. Som potrčená po celom tele a mám veľa modrín,“ prezradila sama Helena pre spomínaný český portál. 

Dobrou správou je aspoň to, že speváčkin stav si nevyžadoval dlhšiu hospitalizáciu a po ošetrení zranení ju vyzdvihol šofér, ktorý ju odviezol domov, kde sa teraz bude zotavovať. Helene Vondráčkovej prajeme skoré úzdravenie a veríme, že sa jej zdravotný stav čoskoro zlepší. 

Helena Vondráčková sa vážne
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram HV)

Viac o téme: Helena Vondráčková
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu