Utorok28. november 2023, meniny má Henrieta, zajtra Vratko

Slávna speváčka (57) ako gýčová šelma: Ružové vlasy, božské telo a... Hviezdnemu hercovi totálne vyrazila dych!

Shania Twain Zobraziť galériu (4)
Shania Twain (Zdroj: SITA)

SANTA MONICA - Otočil sa za ňou hádam každý! 48. ročníka odovzdávania cien People's Choice Awards sa zúčastnili mnohé hviezdy šoubiznisu. Medzi nimi nechýbala slávna speváčka Shania Twain (57), ktorú na slávnostnom koberci jednoducho nešlo prehliadnuť.

Galéria: Odvzdávanie People's Choice Awards

Atraktívna umelkyňa, ktorej meno je spájané napríklad s hitmi That Don't Impress Me Much, Man! I Feel Like a Woman, či Forever and for Always, totiž stavila na pomerne výstredný outfit. Shania na sebe mala šaty, ktoré tvorila čierna priesvitná látka a tiež látka s výraznou zvieracou potlačou. To v kombinácii s ružovými vlasmi pôsobilo celkom gýčovo. 

Shania Twain
Zobraziť galériu (4)
Shania Twain  (Zdroj: SITA)

Shania Twain
Zobraziť galériu (4)
Shania Twain  (Zdroj: SITA)

Twain si na odovzdávaní cien prevzala sošku za to, že je hudobnou ikonou. „Bože môj, toto je veľká pocta a sen. Snívam?” uviedla v úvode svojej ďakovnej reči umelkyňa, ktorá dodala, že vždy túžila po tom, aby jej hudba bola pre ľudí inšpiratívna. 

Vo svojej rečí spomínala na svoju milovanú mamu, ktorá zahynula pri tragickej autonehode, ke´d mala speváčka len 22 rokov. „V takýchto momentoch môjho života mi veľmi chýba. Páčilo by sa jej sledovať, čo jej malé dievčatko momentálne prežíva. Ale moji fanúšikovia, priatelia a môj tím ste tu so mnou a oslavujete so mnou a vďaka vám sa cítim milovaná a vynimočná. Navždy budem za to vďačná,” dodala.

Speváčka na pódiu predviedla aj svoj nový hit Waking Up Dreaming, ktorý bude na jej novom albume Queen of Me. Ten by mal vyjsť budúci rok. Spomedzi starších hitov zaspievala aj skladbu That Don't Impress Me Much, v ktorej sa spieva aj „OK, so you're Brad Pitt.That don't impress me much." (Tak, ty si Brad Pitt. To ma nezaujima, pozn.red). Meno slávneho sexidolu však zamenila a veľmi tak potešila Ryana Reynoldsa, ktorý bol príjemne prekvapený.

 

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu