Štvrtok, 1. december 2022. Meniny má Edmund, zajtra Bibiána, Viviána.

Hviezda Spider-Mana na módnej šou: Odhodila podprsenku a celá sa zahalila do PAVUČINY!

Zendaya Galéria fotiek (9)
Zendaya
Zdroj: SITA

PARÍŽ - Jedna z najpopulárnejších herečiek súčasnosti - Zendaya (26) si nenechala ujsť parížsky Fashion Week. Tak, ako mnohé hviezdy, ktoré sa tohto módneho sviatku zúčastnili, aj mladá umelkyňa zvolila poriadne odvážny outfit. Návštevníci prehliadky tak pozornosť nevenovali iba predvádzaciemu mólu.


Odvaha jej očividne nechýba. Reč je o krásnej herečke menom Zendaya, ktorá sa objavila na nedeľnej prehliadke značky Valentino. Mladá hviezda je zároveň aj ambasádorkou tohto módneho domu. 

Ako sa na umelkyňu jej kalibru patrí, na ich prehliadku prišla v outfite, ktorý istotne zaujal oko nejedného diváka. Zendaya totiž zvolila poriadne odvážny overal z materiálu pripomínajúceho pavučinu a pri pohľade na ňu bolo každému jasné, že si pod neho nedala podprsenku. Pozornosť prítomných tak okrem predvádzacieho móla smerovala aj na ňu. 

Zendaya
Galéria fotiek (9)
Zendaya
Zdroj: SITA

Zendaya
Galéria fotiek (9)
Zendaya
Zdroj: SITA

Zendaya sa preslávila v poslednom diele filmovej série Spider-Man s názvom Bez domova, kde si zahrala aj s jej súčasným partnerom Tomom Hollandom (26). Okrem tohto filmu sa predstavila aj v jednom z najúspešnejších seriálov posledných rokov Eufória. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Hviezda Spider-Mana na módnej šou: Odhodila podprsenku a celá sa zahalila do PAVUČINY!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články