Piatok, 30. september 2022. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Extravagantný Marilyn Manson BEZ MEJKAPU: Problém, ako u väčšiny žien… Nenalíčený je na NESPOZNANIE!

Marilyn MansonGaléria fotiek (4)
Marilyn Manson
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Americký hudobník Marilyn Manson (53) má svoju kariéru postavenú na extravagantnom mejkape. Inak ako s výrazne bledou tvárou, čiernymi linkami a tmavým rúžom, ho na scéne neuvidíte. A tak, keď niekam príde nenalíčený, nastáva rovnaký problém, ako u väčšiny žien. Bez zásahu šminiek je na nespoznanie!


Rockový spevák Marilyn Manson je už viac ako 30 rokov na hudobnej scéne. A po celý ten čas ho ľudia nevnímajú inak, ako extravagantného speváka s výrazným líčením. Odkedy si ho fanúšikovia pamätajú, totiž svoju tvár skrýva pod hrubým nánosom bledého mejkapu, tmavým liniek a výrazného rúžu. V súkromí je to však "bežný muž", ktorý v kúpeľni netrávi viac času ako je potrebné.

Marilyn Manson

Nedávno ho fotografi zachytili v uliciach Los Angeles, ako si vykračuje so svojou priateľkou Lindsay Usich... A div, že ho spoznali. Na prechádzku si totiž vyšiel "inkognito" bez svojho typického mejkapu. Len naozaj verný fanúšik tak 53-ročnú hviezdu spoznal. Bez líčidiel totiž vyzerá, ako úplne tuctový Američan, ktorý si krízu stredného veku lieči farbením svojich prešedivelých vlasov na čierno. 

A možno len na seba nechcel strhávať pozornosť. V poslednom období sa totiž na hlavu Marilyna Mansona zvalila poriadna špina. Aktuálne čelí žalobe troch žien za sexuálne násilie. Podala ju herečka zo seriálu Hry o tróny Esmé Bianco, modelka Ashley Morgan Smithine a ešte jedna neznáma žena. On však obvinenia odmieta. 

Extravagantný Marilyn Manson BEZ
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Profimedia

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Extravagantný Marilyn Manson BEZ MEJKAPU: Problém, ako u väčšiny žien… Nenalíčený je na NESPOZNANIE!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články