Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Porotkyňa z markizáckeho Hlasu: Toto jej spôsobil koronavírus... Tvrdý odkaz pochybovačom!

Linda Finková
Linda Finková
Zdroj: Instagram LF
15.04.2021 13:30

PRAHA - V šou Hlas Česko Slovenska bola pomocnou porotkyňou Josefa Vojteka, dnes je hlasovou mentorkou šou Tvoje tvář má známý hlas. Kvôli koronavírusu má však Linda Finková stále problémy s dychom. A pochybovačom posiela jasný odkaz.


Linda Finková mala koronavírus vo februári. „Bolo mi dosť blbo a zle sa mi dýchalo. Ale nesťažujem sa a nič nevykrikujem. Ale vadia mi ľudia, ktorí hovoria, že to nič nie je, pretože to nie je pravda,” vyhlásila mentorka Tvojej tváre pre Super.cz. 

Linda Finková a Josef
Zdroj: Tv Nova

Ako dodala, hoci je všeobecne zdravý človek, kvôli covidu sa cítila ako handrová bábika a naozaj nemieni nič zľahčovať. „Nikdy som to nezľahčovala, náhubok nosím, nikoho neprovokujem, nechodím na demonštrácie a proste ho nosím, a nech si všetci pobozkajú. A kto nie je obozretný a ohľaduplný k ostatným, tak nech mi tiež pobozká,” odkázala všetkým pochybovačom. 

Jej osobne koronavírus spôsobil problémy s dychom a aktuálne sa jej spieva naozaj zle. „Už sú to dva mesiace a keď sa poriadne nadýchnem, tak stále ešte kašlem. Má to taký dopad, že je človek veľmi unavený,” prezradila muzikálová speváčka, ktorá ale verí, že sa aj z týchto následkov dokáže dostať. 

Dovolenku k moru si ale za odmenu neplánuje. „Nechcem cestovať k moru a vyberať destináciu, kam sa teraz môže ísť, mám spolupatričnosť s národom. Keď sa teraz nikam nesmie, tak mi príde blbé, že by som posielala fotky a chválila sa, kde som. To sa mi veľmi nepáči, keď to niekto robí. Takže som doma na zadku a chodím do práce,” uviedla na záver exmanželka zabávača Richarda Genzera. 

Richard Genzer a Linda
Zdroj: Profimedia


Galéria

Linda Finková Linda Finková a Josef Richard Genzer a Linda

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články