Štvrtok, 23. september 2021. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Sexi frajerka slávneho speváka pribrala: Toto výstavné telo je minulosťou!

Jason Derulo a Jena Frumes
Jason Derulo a Jena Frumes
Zdroj: profimedia.sk
29.03.2021 18:00

LOS ANGELES - Priberá a má z toho obrovskú radosť! Reč je o kráske menom Jena Frumes (27), ktorá sa zviditeľnila ako frajerka úspešného speváka menom Jason Derulo (31). Talentovaný umelec sa totiž na sociálnej sieti Instagram pochválil, že jeho sexi partnerka z neho už čochvíľa spraví pyšného otecka.


Jason Derulo patrí medzi hviezdy, ktoré sa tešia značnej popularite. Je nielen obľúbeným spevákom a tanečníkom, ale ohúri aj vzhľadom a vyrysovaným telom. Na TikToku žne celkom úspech a pred vypuknutím pandémie mu začala vo videách robiť spoločnosť blonďavá kočka -  Jena Frumes.

Ako sa zahraničným médiám podarilo zistiť, dvojica sa spoznala ešte pred vypuknutím pandémie. Narazili na seba vo fitnesscentre a zdá sa, že spoločne strávené chvíle ich vzťahu len prospeli. Ako spevák najnovšie prezradil, už čoskoro z nich bude rodina. „Nemôžem byť viac nadšený z ďalšej kapitoly v našich životoch,” napísal k vydarenému videu Jason, ktorý s láskou hladí a bozkáva guľaté bruško svojej frajerky. 

VIDEO: Jason Derulo a Jena Frumes sa takto tešia na svoje dieťatko. 

Budúca mamička si guľaté bruško a chvíle radostného očakávania ozaj užíva. Zaujímavé je, že pred svetom svoje tehotenstvo tajila. A hoci je aktívna na sociálnych sieťach, pridávala tam prevažne staršie zábery, prípadne fotky, na ktorých jej vidno len tvár. 

Pri pohľade na Jenu musí byť každému jasné, že si svoju figúru ozaj stráži a udržiava sa v skvelej kondícii. Neopustila sa ani počas tehotenstva a je dosť pravdepodobné, že aj po pôrode sa nadbytočných kilogramov zbaví celkom rýchlo. 

Jena Frumes zverejnila začiatkom marca fotku, na ktorej sa pýšila tip-top postavičkou. Išlo o neaktuálny záber, keďže je momentálne tehotná.
Jena Frumes
Zdroj: Instagram

Jason Derulo a jeho krásna frajerka prežívajú krásne chvíle.
Jena Frumes
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články