Pondelok, 8. august 2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra.

Sexi frajerka slávneho speváka pribrala: Toto výstavné telo je minulosťou!

Jason Derulo a Jena Frumes Galéria fotiek (11)
Jason Derulo a Jena Frumes
Zdroj: profimedia.sk

LOS ANGELES - Priberá a má z toho obrovskú radosť! Reč je o kráske menom Jena Frumes (27), ktorá sa zviditeľnila ako frajerka úspešného speváka menom Jason Derulo (31). Talentovaný umelec sa totiž na sociálnej sieti Instagram pochválil, že jeho sexi partnerka z neho už čochvíľa spraví pyšného otecka.


Jason Derulo patrí medzi hviezdy, ktoré sa tešia značnej popularite. Je nielen obľúbeným spevákom a tanečníkom, ale ohúri aj vzhľadom a vyrysovaným telom. Na TikToku žne celkom úspech a pred vypuknutím pandémie mu začala vo videách robiť spoločnosť blonďavá kočka -  Jena Frumes.

Ako sa zahraničným médiám podarilo zistiť, dvojica sa spoznala ešte pred vypuknutím pandémie. Narazili na seba vo fitnesscentre a zdá sa, že spoločne strávené chvíle ich vzťahu len prospeli. Ako spevák najnovšie prezradil, už čoskoro z nich bude rodina. „Nemôžem byť viac nadšený z ďalšej kapitoly v našich životoch,” napísal k vydarenému videu Jason, ktorý s láskou hladí a bozkáva guľaté bruško svojej frajerky. 

VIDEO: Jason Derulo a Jena Frumes sa takto tešia na svoje dieťatko. 

Budúca mamička si guľaté bruško a chvíle radostného očakávania ozaj užíva. Zaujímavé je, že pred svetom svoje tehotenstvo tajila. A hoci je aktívna na sociálnych sieťach, pridávala tam prevažne staršie zábery, prípadne fotky, na ktorých jej vidno len tvár. 

Pri pohľade na Jenu musí byť každému jasné, že si svoju figúru ozaj stráži a udržiava sa v skvelej kondícii. Neopustila sa ani počas tehotenstva a je dosť pravdepodobné, že aj po pôrode sa nadbytočných kilogramov zbaví celkom rýchlo. 

Jena Frumes
Galéria fotiek (11)
Jena Frumes zverejnila začiatkom marca fotku, na ktorej sa pýšila tip-top postavičkou. Išlo o neaktuálny záber, keďže je momentálne tehotná.
Zdroj: Instagram

Jena Frumes
Galéria fotiek (11)
Jason Derulo a jeho krásna frajerka prežívajú krásne chvíle.
Zdroj: Instagram

Sexi frajerka slávneho speváka pribrala: Toto výstavné telo je minulosťou!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články