Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Dcéra krásnej Demi Moore prekvapila: Pikantná FOTO na internete!

Tallulah Willis
Tallulah Willis
Zdroj: SITA
14.09.2020 22:00

LOS ANGELES - Spokojná a zamilovaná! Najmladšia dcéra Brucea Willisa (65) a Demi Moore (57) - Tallulah (26) má za sebou viacero neľahkých životných období. Mala problém s alkoholom a drogami, ťažko niesla rozvod a slávu rodičov a trpela aj psychickými problémami. Dnes je z nej dospelá žena a podobne, ako mnohé iné promi dcéry, i ona neváha zverejniť na sociálnej sieti Instagram provokatívne zábery.


Keď mala Tallulah Willis 13 rokov, lekári jej diagnostikovali mentálnu poruchu, pri ktorej je jedinec nespokojný so svojím vzhľadom a vymýšľa si na sebe neexistujúce chyby. Podľa priateľov sa vždy porovnávala so svojou slávnou a krásnou matkou Demi Moore.  

Vyzerá to tak, že s pribúdajúcimi rokmi sa Tallulah učí mať sa rada. Svoj podiel na tom určite má i to, že je šťastne zamilovaná. Jej priateľom je Dillon Buss, po boku ktorého priam žiari. 

Tallulah Willis je zamilovaná a šťastná.
Tallulah Willis
Zdroj: Instagram

Sympaťák prominentnej dcére otvorene vyznáva lásku na sociálnych sieťach a zverejňuje aj jej fokty v plavkách. Nešetrí pri tom komplimentami a už aj samotná Tallulah sa raz za čas pochváli odvážnejšou fotkou. V uplynulých dňoch zverejnila na sociálnej sieti Instagram napríklad momentku, na ktorej jej vidno odhalený zadok.

Tallulah Willis zverejnila na sociálnej sieti Instagram fotku, na ktorej jej vidno zadok.
Tallulah Willis
Zdroj: Instagram

 


Galéria

Tallulah Willis Tallulah Willis je zamilovaná Tallulah Willis zverejnila na Tallulah Willis a jej Tallulah Willis sa venuje Tallulah Willis so svojim Tallulah Willis sa naučila Tallulah Willis sa v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články