°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Elvisova vnučka šaty nepotrebuje: Na slnku sa opeká len v ponožkách!

Riley Keough
Riley Keough
Zdroj: Instagram
03.06.2020 22:00

LOS ANGELES - Nepatrí medzi hanblivky! To možno smelo povedať o krásnej Riley Keough (31), ktorú verejnosť pozná aj ako vnučku legendárneho Elvisa. Atraktívna modelka a herečka sa už viackrát vyzliekla pred kamerami a v Evinom rúchu nemá problém ukázať sa aj na sociálnych sieťach.


Riley Keough má krásne črty tváre a slávnych predkov. A tak nikoho neprekvapí, že sa jej dvere do šoubiznisu otvárali prakticky samé. Ako 15-ročná začala zbierať skúsenosti v modelingu. Predvádzala pre značky Dolce & Gabbana či Christian Dior a pózovala napríklad pre magazíny Vogue a Elle.

Keď mala Riley 20 rokov debutovala pred filmovými kamerami. Zahrala si vo viacerých počinoch a seriáloch. Zaujímavé je, že nemá problém s akýmikoľvek rolami. Stvárnila napríklad aj luxusnú spoločníčku a vyzliekla sa tiež vo filme o masovom vrahovi, pri sledovani ktorého ľudia húfne odchádzali z premietacej sály.  

V týchto dňoch vystavila svoje telo na obdiv prostredníctvom sociálnych sietí. Brunetka sa nechala zvečniť počas toho, ako sa vyhrievala na slnku a na sebe mala len ponožky. Fanúšikovia nešetrili slovami chvály. Oprávnene, čo poviete?

Riley Keough sa vyhrievala na slniećku celkom nahá.
Riley Keough
Zdroj: Instagram

Je vám táto kráska sympatická?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 797Galéria

Riley Keough Riley Keough sa vyhrievala Riley Keough Riley Keough Riley Keough Riley Keough Riley Keough

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články