°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Rozchod cez telefón a potom... FOTO vyzlečenej speváčky na webe!

Jesy Nelson
Jesy Nelson
Zdroj: Instagram
13.04.2020 11:00

LONDÝN - Ukazuje mu, o čo prišiel! Jesy Nelson (28) sa zviditeľnila účinkovaním v speváckej šou X Factor a je členkou speváckej formácie Little Mix, ktorá vzišla práve zo spomínaného projektu. Sexi brunetka v uplynulých dňoch priznala rozchod s milencom. Kvôli aktuálnej situácii k nemu došlo cez mobil. Pri pohľade na zábery, ktoré zverejnila na instagrme, je však jasné, že bez chlapa dlho nezostane.


Ešte nedávno sa britská speváčka Jesy Nelson pýšila spoločnými fotkami s frajerom Chrisom Hughesom, ktorý účinkoval v reality šou Love Island. Dnes je už všetko inak. Dvojica, ktorá bola spolu zhruba 16 mesiacov, sa totiž rozišla. 

Svoj podiel na tom určite má aj momentálna situácia, keď museli byť milenci od seba kvôli hrozbe koronavírusu odlúčení. Aj "kopačky" v podstate prebiehali na diaľku. „Rozišla sa s ním počas telefonátu. Nebolo to nič dramatické. Jesy povedala, že aj on s tým prekvapivo súhlasil a zrejme zostanú dobrými priateľmi,” povedal pre médiá zdroj z okolia speváčky. 

Jesy Nelson a Chris Hughes tvorili pekný pár.
Jesy Nelson
Zdroj: Instagram

Ktovie, či Jesy chcela svojho bývalého frajera provokovať, avšak fotky v plavkách, ktoré pár dní na to zverejnila na instagrame, určite neušli jeho pozornosti. Speváčka na nich vyzerá skvele a fanúšikovia ju zahrnuli samými pochvalami. 

Jesy Nelson vyzerá v plavkách skvele
Jesy Nelson
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Jesy Nelson peknú postavu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1544Galéria

Jesy Nelson Jesy Nelson a Chris Jesy Nelson a Chris Jesy Nelson vyzerá v Jesy Nelson Jesy Nelson Jesy Nelson Jesy Nelson je členkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články