°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Poriadne tvrdé následky pre exmanželku Johnnyho Deppa: Nechcú ju v Aquamanovi ani ďalších filmoch!

Amber Heard
Amber Heard
Zdroj: SITA
03.04.2020 21:00

LOS ANGELES - Po tom, ako herečka Amber Heard (33) obvinila svojho exmanžela Johnnyho Deppa (56) z domáceho násilia, jeho kariéra začala ísť strmhlav ku dnu. Teraz sa karta obrátila a zdá sa, že krásna herečka môže lukratívnym ponukám taktiež zamávať na pozdrav.


Kto druhému jamu kope... veď to poznáte. Presvedčila sa o tom aj sexi hollywoodska herečka Amber Heard. Nie je to totiž tak dávno, čo obvinila svojho bývalého manžela, herca Johnnyho Deppa, z toho, že ju fyzicky týral. I keď išlo iba o jej tvrdenie, slávnemu hercovi začali odrazu ubúdať pracovné ponuky. Teraz sa situácia obrátila.

Depp sa nevzdal a len pred pár týždňami sa na verejnosť dostala nahrávka z jedného z ich spoločných sedení, keď sa ešte pokúšali svoj vzťah napraviť. V nahrávke sa Amber priznáva, že to ona má na svedomí fyzické útoky na svojho manžela. Tým si pohnevala množstvo fanúšikov a na internete sa objavilo niekoľko petícií.

Amber Heard doplatila na tvrdenie, že ju exmanžel Johnny Depp fyzicky týral.
Amber Heard
Zdroj: SITA

Jedna z nich vznikla za účelom nahradiť herečku v úlohe Mery vo filme Aquaman. A reakcia na seba pravdepodobne nenechá dlho čakať. V Hollywoode sa totiž už šušká, že z blížiaceho sa pokračovania úspešnej komiksovky Amber vyškrtli, rovnako ako i z ďalších budúcich filmov spoločnosti Warner Brothers. Či spoločnosť informáciu nakoniec oficiálne potvrdí, na to si budeme musieť počkať.

Je možné, že Amber Heard príde o úlohu Mery v ďalšom pokračovaní komiksovky Aquaman.
Poriadne tvrdé následky pre
Zdroj: Warner Bros

V ďalšej z petícii proti herečke ľudia okrem toho volajú aj po jej odvolaní z postu hovorkyne pre značku L’Oreal Paris. I keď je na kozmetického giganta kvôli tejto záležitosti vyvíjaný silný tlak, spoločnosť sa zatiaľ nevyjadrila.

Proti herečke Amber Heard je na internete vytvorených niekoľko petícii.
Amber Heard
Zdroj: SITA

Vyzerá to však, že herečka stráca na svojej popularite. Či sa jej podarí získať si naspäť priazeň fanúšikov i samotného Hollywoodu, bude pravdepodobne záležať i na tom, či sa jej podarí preukázať svoju nevinu.

Vyhrá súdny spor Johnny Depp alebo Amber Heard?
Johnny Depp a Amber
Zdroj: SITA

Kto z dvojice podľa vás klame?

Amber Heard

910

Johny Depp

76

Počet hlasov: 986


Galéria

Amber Heard Amber Heard doplatila na Je možné, že Amber Proti herečke Amber Heard Vyhrá súdny spor Johnny

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články