°C

Pondelok, 1. marec 2021. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Známa herečka ukázala holé prsia: Veľmi smutný pohľad...

Anne Hathaway
Anne Hathaway
Zdroj: SITA
27.02.2020 20:00

LOS ANGELES - Toto muselo byť náročné! Nahota a posteľné scény sú súčasťou hereckého chlebíčka. Hoci niektorí umelci využívajú dablérov, Anne Hathaway k nim nepatrí. Pred kamerami sa vyzliekla aj v počine The Last Thing He Wanted. Z pohľadu na jej nahé prsia však mrazí.


V uplynulých dňoch sa na Netflixe objavila politická dráma s názvom The Last Thing He Wanted, v ktorej stvárnila ústredú postavu Anne Hathaway. Tá sa predviedla ako novinárka Elena McMahon, ktorá sa kvôli svojmu otcovi zapletie do obchodu so zbraňami a ocitá sa v centre politického škandálu. 

Okrem Hathaway si vo filme zahral aj Ben Affleck, ktorý stvárnil vysokopostaveného člena vlády. Ako prezrádzajú zábery z počinu, práve s ním sa reportérka ocitla nahá v posteli. Pohľad na herečkine prsia však vyvoláva skôr smutné pocity, keďže o jedno z nich prišla a má na hrudi veľkú jazvu. 

Anne Hathaway vo filme The Last Thing He Wanted ukázala holé prsia.
Anne Hathaway
Zdroj: profimedia.sk

Anne Hathaway sa zviditeľnila filmami Denník princeznej, Zakliata Ella, či Diabol nosí Pradu. S pribúdajúcimi rokmi si však popri romantických filmoch a komédiách trúfla aj na náročnejšie úlohy. Spomenúť možno Bedárov, za ktorých dostala viacero ocenení, vrátne Oscara. Okrem talentu však nemá problém predviesť svoje krivky i zmyselnosť. Dôkazom je napríklad film Ticho pred búrkou. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Anne Hathaway Anne Hathaway vo filme Anne Hathaway vo filme Anne Hathaway vo filme Anne Hathaway vo filme

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, Netflix, Tatler

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články