Slávna herečka mesiac po pôrode: Ukázala prsia! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Slávna herečka mesiac po pôrode: Ukázala prsia!

Anne Hathaway
Anne Hathaway
Zdroj: SITA
13.01.2020 20:00

LOS ANGELES - Vyzerá fantasticky! Herečka Anne Hathaway (37) sa len pred niečo vyše mesiacom stala dvojnásobnou mamičkou. Pri pohľade na ňu to znie priam neuveriteľne. V nedeľu sa zúčastnila slávnostného odovzdávania cien Critics' Choice Awards a bola očarujúca. V šatách s hlbokých výstrihom vystavila na obdiv svoje vnady. A pozrite sa, nebola jediná.


Bolo sa na čo pozerať! Odovzdávania akýchkoľvek ocenení sú vždy bohaté na zaujímavé outfity a netradičné kreácie. Inak tomu nebolo ani na 25. ročíku Critics' Choice Awards. Na slávnostnom koberci nechýbali tie najväčšie hviezdy Hollywoodu, ale zaujať sa podarilo aj tým menej slávnym.

Mnohé ženy pri výbere róby stavili na šaty s odvážnym výstrihom. Oblé prednosti ukázala aj Anne Hathaway, ktorá mala na sebe trblietavú kreáciu z dielne Versace. Samozrejmosťou bol pekný účes a vydarený mejkap, ktoré zvýraznili brunetkinu krásu. Niet pochýb, že pri pohľade na ňu bol každý očarený.   

Anne Hathaway vyzerala fantasticky. V hlbkom výstrihu ukázala obliny pŕs.
Anne Hathaway
Zdroj: SITA

Jeden z najzaujímavejších modelov predviedla jej 23-ročná kolegyňa Zendaya. Kreácia od Toma Forda pozostávala z maxisukne a úsporného "panciera", ktorý obopínal prsia mladej herečky. Model bol zaujímavý nielen prevedením, ale tiež výraznou farbou. Na sociálnych sieťach sa dokonca mnohí zhodli, že bola najlepšie oblečenou dámou podujatia. 

OUTFITY ostatných hostí nájdete v GALÉRII>>   

Zendaya sa predviedla v takejto nezvyčajnej kreácii.
Zendaya
Zdroj: SITA

Zendaya mala na sebe takýto zaujímavý top.
Zendaya
Zdroj: profimedia.sk

Kto sa podľa vás obliekol lepšie?

Anne Hathaway

467

Zendaya

34

Počet hlasov: 501


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články