°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Táto Spajska nikdy nebola sexi! Aktuálne FOTO vám vyrazí dych

Mel C
Mel C
Zdroj: SITA
19.02.2020 17:00

LONDÝN - Nikdy nevyzerala lepšie! Speváčku Mel C (46) netreba nikomu predstavovať. Veď bola súčasťou najúspešnejšej dievčenskej speváckej formácie Spice Girls. Známa bola ako Sporty Spice a pri ostatných kolegyniach nepôsobila príliš zvodne. S pribúdajúcimi rokmi sa to však zmenilo. A dnes vyzerá ozaj krásne. Aha!


Utorkový večer sa niesol v znamení odovzdávania hudobných cien Brit Awards. Víťazov vyberá hlasovaním združenie tvorené producentami, DJ-mi, sponzormi, obchodníkmi s hudobninami, či zástupcami tlače a nahrávacích spoločností. 

Ako býva zvykom, na červenom koberci nebola núdza o zaujímavé kreácie. Mnohé celebritné krásky stavili na sexi modely. Prekvapením určite boli šaty, v ktorých sa predviedla speváčka Ellie Goulding. Prítomným sa totiž naskytol pohľad na obliny jej pŕs. 

Ellie Goulding mala na sebe takýto provokatívny model.
Ellie Goulding
Zdroj: SITA

Aktuálneho ročníka Brit Awards sa zúčastnila aj hviezdna Mel C. Tá sa preslávila účinkovaním v Spice Girls a úspechy dosiahla aj ako sólový interprét. Pre brunetku bol roky typický športový imidž, minimum mejkapu a speváčka preferovala prirodzenosť. 

Dnes má 46 rokov a mnohí nám dajú za pravdu, že vyzerá lepšie, než kedykoľvek pred tým. Svedčalo jej to aj v čiernych šatách s výstrihom, ktoré si na odovzdávanie cien obliekla. 

Mel C
Zdroj: SITA

Mel C
Zdroj: SITA
 

Tiež si myslíte, že to Mel C svedčalo?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 620Galéria

Mel C Ellie Goulding mala na Mel C Mel C

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články