°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Ďalšia promi tučibomba chudne: Vyzerá parádne!

Rebel Wilson
Rebel Wilson
Zdroj: SITA
23.01.2020 20:00

LOS ANGELES - Aj ona sa chce cítiť lepšie! Hádam nikomu neušli aktuálne zábery speváčky Adele (31), ktorá zhodila zhruba 45 kíl a vyzerá ako iný človek. Do svedomia si však vstúpila aj iná kyprá celebrita. A to herečka Rebel Wilson (39). Známej blondínke sa už tiež podarilo čo-to schudnúť a výsledok stojí ozaj za to!


Hoci je šoubiznis plný dokonalých a atraktívnych žien, svoje miesto v ňom majú aj tie, ktoré až také bezchybné nie sú. Niektoré z celebritných dám majú kilá navyše a nadváhou. Niektoré z nich sa ale rozhodli so svojimi nedostatkami zabojovať. 

 V roku 2020 plánuje žiť inak aj herečka Rebel Wilson. Tá už pár mesiacov chudne a pri porovnaní fotografií z minulosti s tými aktuálnymi je jasné, že je úspešná. „Bude to pre mňa rok zdravia. Vo chvíľach voľna sa pôjdem prejsť a budem sa vyhýbať cukru a nezdravým jedlám,” uviedla nedávno blondínka. 

Rebel zhadzuje nadbytočné kilá pod dohľadom trénera. Ten sa na instagrame pochválil spoločnou fotkou i záberom z cvičenia. To sa pomaličky stáva dennou súčasťou jej života. Paráda, však?!

Rebel Wilson so svojim trénerom.
Rebel Wilson
Zdroj: Instagram

Rebel Wilson vyzerá momentálne skvele.
Rebel Wilson
Zdroj: Instagram

Ďalšie FOTO schudnutej Rebel Wilson nájdete v GALÉRII>>

Patríte medzi priaznivcov herečky Rebel Wilson?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 259Galéria

Rebel Wilson Rebel Wilson so svojim Rebel Wilson vyzerá momentálne Rebel Wilson Rebel Wilson Rebel Wilson Rebel Wilson Rebel Wilson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články