Slávny spevák má problémy pre „anakondu“ v gatiach: Diskriminácia kvôli veľkému penisu?! | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Slávny spevák má problémy pre „anakondu“ v gatiach: Diskriminácia kvôli veľkému penisu?!

Jason Derulo
Jason Derulo
Zdroj: SITA
05.12.2019 17:00

LOS ANGELES - Spevák Jason Derulo (30) nedávno zaujal fotografiou v plavkách, pod ktorými sa mu rysovalo čosi neprehliadnuteľné. Sám sa vyjadril, že tam má anakondu. Lenže Instagram sa rozhodol tento záber zo sociálnej siete odstrániť. Podľa hovorcu išlo o snímku vzrušeného orgánu, čo je proti pravidlám komunity.


Spevák Jason Derulo včera zverejnil oznam, ktorý dostal od Instagramu. Ten sa rozhodol vymazať jeho fotografiu, ktorá ešte v novembri rozbúrila hladinu. Umelec pózoval v plavkách a nedalo sa nevšimnúť, že sa pod nimi rysuje niečo neštandardných rozmerov. On samotný vyprovokoval vášnivú diskusiu otázkou na fanúšikov: „Bez klamstva... Zoomovali ste?” Svoje mužstvo dokonca nazval anakondou. 

Slávny spevák má problémy
Zdroj: Instagram DJ

Teraz mu vôbec nie je po chuti, že príspevok bol odstránený. V odôvodnení sa spomína nahota alebo sexuálna aktivita. „Čo tým, do riti, myslíte? Veď mám bielizeň. So svojou veľkosťou nič nenarobím,” rozčúlil sa Jason. Jeden z fanúšikov hneď kreatívne reagoval slovom DICKSCRIMINATION.

Pravdou však je, že mnohí ľudia neveria, že takto to v Derulových gatiach bežne vyzerá a podozrievajú ho z rôznych taktík, ako fotku vylepšil. Hovorca Instagramu sa exkluzívne pre People vyjadril, že snímka bola vymazaná, lebo explicitne ukazovala „vzrušené genitálie”.  


Galéria

Jason Derulo Jasonovi Derulovi Instagram vymazal Jason Derulo Jason Derulo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články